خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » جیمیل » بازیابی رمز جیمیل به راحتی آب خوردن ( با شماره تلفن، بدون شماره تلفن)

امروزه دیگر اینترنت همه زندگی ما را در بر گرفته است و بیشتر دستگاه ها و وسایل توسط اینترنت کار می کنند. یکی از مهم ترین ابزار هایی که هر فردی که می خواهد درون محیط اینترنت باشد باید داشته باشید جیمیل است. جیمیل مانند یک شناسنامه آنلاین می باشد که شما با آن می توانید در سرویس های مختلف ثبتنام کنید و از بسیاری از ابزار های دیگر استفاده کنید و یا با دیگران ارتباط بگیرید. برای حفاظت از جیمیل باید یک رمز عبور قوی برای آن انتخاب کرد تا جیمیل شما هک نشود و دیگران نتوانند از آن استفاده کنند. اما در بسیاری از موارد انتخاب یک رمز عبور قوی باعث می شود که شما بعد ها آن رمز را فراموش کنید و دیگر نتوانید از جیمیل خود استفاده کنید. در این مطلب به انواع روش های بازیابی رمز جیمیل می پردازیم.

لطفا بابت بازیابی جیمیل با شماره‌های زر ممبر تماس نگیرید، این مطلب صرفا یک مطلب آموزشی است و خدماتی که زر ممبر ارائه می‌کند در حوزه ممبر تلگرام و فالوور اینستاگرام است.

با زر ممبر – فروشگاه ممبر فیک، ممبر واقعی و… همراه باشید.

بازیابی رمز جیمیل

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد در فضای اینترنت دارند این است که معمولا رمز عبور اکانت های خود را فراموش می کنند. اما به این دلیل که این اکانت ها معمولا به جیمیل متصل است می توانند خیلی راحت دوباره یک رمز عبور دریافت کنند. اما موضوع زمانی حساس می شود که رمز خود جیمیل فراموش شود.

برای بسیاری از افراد اینترنت یعنی جیمیل آنها! چون تمام سایت ها، پسوردها، اکانت ها، بازی ها و… در این ابزار سیو می شود و اگر شما جیمیل خود را از دست بدهید انگار در طول این مدت در اینترنت حضور نداشتید..

شاید برای تان تعجب برانگیز باشد که ممکن است کسی رمز عبور جیمیل خود را فراموش کند! اما باید بگوییم که این مشکل یکی از مشکلات اساسی افراد می باشد و هر فردی حداقل یک بار به این مشکل دچار می شود. اگر رمز عبور جیمیل خود را فراموش کردید نگران نباشید در ادامه به چند مرحله ساده برای بازیابی رمز عبور فراموش شده خواهیم پرداخت که خیلی راحت بتوانید دوباره جیمیل خود را بدست بیاورید.

بازیابی رمز جیمیل

روش های بازیابی رمز جیمیل

برای اینکه بتوانید دوباره رمز جیمیل خود را می توانید از انواع روش های مختلف استفاده کنید. هر کدام را اگر شرایطش را نداشتید به روش بعدی مراجعه کنید و از آن روش استفاده کنید.

برای اینکه بتوانید رمز عبور جیمیل خود باید ابتدا به صفحه جیمیل مراجعه کنید که برای این کار خیلی راحت در گوگل عبارت جیمیل را جستجو کنید. بعد باید ایمیل خود را وارد کنید و در مرحله بعد بر روی گزینه forget password کلیک کنید تا بتوانید رمز عبور خود را بازیابی کنید. ممکن است این گزینه برای شما “فراموشی رمز عبور” نوشته شده باشد.

پیشنهاد می کنم همین الان مطلب فعال کردن دارک مد در اینستاگرام (برای همه گوشی ها) را بخوانید.

بازیابی رمز عبور جیمیل از طریق سوال امنیتی

یکی از ساده ترین روش ها برای بازیابی اکانت جیمیل خود استفاده از سوال امنیتی یا همان آخرین رمز عبوری است که به یادتان می آید. در این مرحله شما باید آخرین رمز عبوری که به یاد می آورید را وارد کنید و در برخی مواقع گوگل شما را تایید می کند. اگر هیچ رمز عبوری یادتان نیست بر روی گزینه try a different question کلیک کنید تا به روش ها دیگر مراجعه کنید.

عوض کردن رمز جیمیل فراموش شده با ایمیل

در هنگام ساخت جیمیل یا درون تنظیمات جیمیل شما بخشی به نام ایمیل ریکاوری یا پشتیبان وجود دارد که اگر قبلا در آنجا جیمیلی ثبت کرده باشید خیلی راحت الان می توانید رمز عبور خود را بازگردانی کنید. برای این کار تنها کافی است آدرس آن ایمیل را بزنید و سپس گوگل به جیمیل شما یک پیام که حاوی کد است می فرستد که با استفاده از آن خیلی راحت می توانید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

چگونه رمز جیمیل را از طریق پیامک بازیابی کنیم

یکی از راحت ترین روش ها استفاده از شماره تلفن برای بازیابی رمز جیمیل است. بیشتر جیمیل ها حتما باید به یک شماره تلفن متصل باشند. اگر جیمیل شما نیز به یک شماره تلفن متصل است می توانید از طریق وارد کردن شماره تلفن رمز عبور را بازیابی کنید. وقتی شماره تلفن را وارد می کنید گوگل به شماره شما یک کد می فرستد که تنها کافی است آن را وارد کنید.

بازیابی از طریق دانستن زمان دقیق ساخت

یکی از روش های نه چندان جذاب استفاده از زمان دقیق ساخت جیمیل است. شما باید زمان دقیق ساخت جیمیل خود را آن هم به میلادی وارد کنید تا بتوانید آن را بازیابی کنید. معمولا افراد زمان دقیق ساخت را نمی دانند ولی اگر شما می دانید می توانید از آن استفاده کنید.

 

پیشنهاد ما!!

پیشنهاد می کنم همیشه جیمیل خود را به شماره تلفن، ایمیل پشتیبانی متصل کنید تا در مواقع ضروری خیلی راحت بتوانید رمز عبور جدید دریافت کنید و بتوانید خیلی راحت جیمیل خود را کنترل کنید.

 

کلام آخر

در این مطلب به شما انواع روش های بازیابی رمز جیمیل را گفتیم که توسط آنها می توانید خیل راحت رمز عبور خود را بازگردانی کنید. امیدوارم این مطلب برای تان مفید بوده باشد.

این نوشته در جیمیل ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.