خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چگونه پست‌هایی که لایک کردیم را ببینیم + تاثیر لایک کردن در الگوریتم اینستاگرام

همگی ما با اینستاگرام آشنایی حداقل داریم و می‌دانیم که یک ابزار برای پیشرفت در مجازی، به خصوص برای کسب و کارها است. تعامل در اینستاگرام بالا است و می‌توانید به راحتی در این محیط پیشرفت کاری داشته باشید. از اینستاگرام می‌توانید به عنوان یک فروشگاه کوچک مجازی استفاده کنید و فروش فوق العاده داشته باشید. اما این فروش و پیشرفت به چه نحوی صورت می‌گیرد؟ این پیشرفت با پیش رفتن طبق الگوریتم‌های اینستاگرام صورت می‌گیرد و یکی از عضوهای همیشگی و مهم الگوریتم اینستاگرام لایک است. از بدو تولد اینستاگرام، لایک کردن همیشه وجود داشته است و تمامی کاربران برای گرفتن لایک تلاش بی وقفه انجام می‌دهند. یکی از این تلاش‌ها خرید لایک فیک اینستاگرام است که می‌توانید به راحتی از زر ممبر خریداری کنید. در ادامه به صورت گسترده لایک کردن را توضیح خواهیم داد.

 

چگونه بدانیم چه پست‌هایی را لایک کرده‌ایم؟

حتما برای شما هم پیش آمده که می‌خواهید ببینید چه پست‌هایی را لایک کرده‌اید. ممکن است بخواهید این لایک را از پست بردارید و یا بنا به دلایلی شاید اشتباهی پستی را لایک کرده باشید و بخواهید دوباره آن را مشاهده کنید. این قابلیت قبلا در تنظیمات اینستاگرام به راحتی یافت می‌شد و می‌توانستید با مراجعه به بخشی با نام posts you’ve liked پست‌هایی که لایک کردید را ببینید. اما امکان دارد که این قسمت را پیدا نکنید زیرا در آپدیت جدید اینستاگرام پست‌های لایک شده در جای دیگری نمایش داده می‌شود . برای پیدا کردن این بخش در اینستاگرام مزاحل زیر را دنبال کنید:

  • وارد اینستاگرام شوید.
  • به قسمت پروفایل بروید.
  • از نوار بالایی آیکون سه خط را لمس کنید.
  • در منوی باز شده می‌توانید وارد تنظیمات شوید و عبارت manage like را سرچ کنید و قسمت لایک‌ها برای شما نشان داده می‌شود.
  • اگر می‌خواهید به صورت دستی به این قسمت بروید در همان منوی باز شده به جای تنظیمات به قسمت your activity مراجعه کنید.

دیدن پست‌های لایک شده - زر ممبر

  • قسمتی با نام interaction با آیکون دو فلش برعکس وجود دارد، به این قسمت وارد شوید.

دیدن پست‌های لایک شده - زر ممبر

  • در توضیحات کوتاه زیر این قسمت نوشته شده است که با استفاده از این قابلیت می‌توانید پست‌هایی که لایک کردید، کامنت گذاشتید و فعالیت‌های دیگری بر آن داشتید را بینید و حذف کنید.
  • در صفحه باز شده چندین گزینه برای شما نشان داده می‌شود که باید بر روی likes کلیک کنید.

دیدن پست‌های لایک شده - زر ممبر

(با انتخاب گزینه اولی می‌توانید کامنت‌هایی که گذاشتید را ببینید و با گزینه سومی استوری‌هایی که ریپلای کردید را می‌بینید)

 

اگر پستی را لایک کنم بقیه هم می‌بینند؟

اینستاگرام تا مدتی پیش نیز قابلیتی داشت که از صفحه فالوینگ‌ها می‌توانستیم ببینیم که مخاطبان ما چه افرادی را لایک کرده‌اند کامنت گذاشته و دنبال کرده‌اند. البته این قابلیت را می‌توانستیم فقط برای فالوینگ‌ها انجام دهیم، یعنی برای کسانی که ما آنها را فالو کرده‌ایم و آنها متقابلا مار ا دنبال می‌کنند. این قابلیت در صفحه‌‌ای وجود داشت که می‌توانیم در آن لایک و فالوها را ببینیم. اما الان این قابلیت دیگر از بین رفته است و وجود ندارد. برای اینکه بدانیم کسی پستی که ما لایک کرده‌ایم را می‌بیند، باید آن فرد در اکسپلور یا صفحه هوم خود آن پست را ببیند و به قسمت لایک‌ها برود. در این صورت می‌تواند تمامی افرادی را که لایک کرده‌اند را ببیند.

 

تاثیر لایک کردن در الگوریتم اینستاگرام

لایک را در اینستاگرام می‌توان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین عضوها نام برد. چندین سال از تاسیس اینستاگرام می‌گذرد و لایک کردن هر روزه امتیاز بیشتری را در پیشرفت کردن دارا می‌شود. اگر لایک با تعداد بالا را داشته باشید می‌تواند به راحتی پست شما را به اکسپلور ببرد، تعامل را بالا ببرد، استوری‌های شما را در اولین‌ها قرار دهد و شما را جلوی چشم بینندگان اکسپلور بگذارد.

 

چگونه افزایش لایک داشته باشیم

اول دوست و آشنایان خود را فالو کنید و از آنها بخواهید که پیج شما را استوری کنند تا کسان دیگری نیز شما را بشناسند. سعی کنید قبل از گرفتن فالوور چندین پست داشته باشید تا پس از آنکه فالوورهای پیج بالا رفت، بتوانند پست‌های شما را ببینند و لایک و ویوهای پیج بالا برود. همچنین برای زیاد کردن لایک‌های هر پست می‌توانید از زر ممبر کمک بگیرید. خرید لایک پست اینستاگرام از راه حل‌های بسیار عالی برای گرفتن تعداد لایک معقول و رفتن به اکسپلور اینستاگرام است. همچنین به جز لایک فیک می‌توانید از خدمات دیگر ما مانند فالوور فیک اینستاگرام بهره برداری کنید.

دیدن پست‌های لایک شده - زر ممبر

لایک بالا به رفتن به اکسپلور کمک می‌کند؟

برای جواب این سوال اول بگذارید که به این بپردازیم که اکسپلور چیست. اکسپلور اینستاگرام همان قسمت ذربین یا سرچ اینستاگرام است که ما در آنجا پست‌های زیادی را می‌بینیم. اکثر این پست‌ها در موضوعات و رده‌هایی هستند که ما دوست داریم. زیرا ربات‌های اینستاگرام قابلیت تشخیص این را دارند که با بررسی پست‌هایی که زیاد لایک کردید و پیج‌هایی که بیشتر فالو دارید، موارد مورد علاقه شما را نشان دهند. لایک کردن تنها عامل رفتن به اکسپلور نیست اما یکی از مهمترین جزئیات این قسمت است. اگر دقت داشته باشید پست‌هایی که در اکسپلور می‌بینید همگی دارای لایک بالا هستند. پس برای اینکه در دید عموم قرار بگیرید و یکی از اهداف اینستاگرام برای اکسپلور باشید باید تعدا لایک پست‌ها بالا باشد.

 

توجه کنید: برای بالا بردن تعداد لایک، تولید محتوا نیز بسیار مهم است. سعی کنید از محتواهای ویدیویی بیشتر بهره ببرید زیرا برای مخاطبان و سلایق امروزی ویدیو بسیار جالب‌تر و با مفهوم‌تر است. کاربران اینستاگرام از خواندن متن بیزار هستند و نمی‌توانند به طور کلی یک متن را بخوانند و سرسری رد می‌شوند. پس اگر نکات مهمی را در کپشن می‌نویسید سعی کنید با استیکر آنها را معلوم کنید. درکل تولید محتواهای تصویری و ویدیویی طرفدار بیشتری دارد و در نتیجه می‌تواند بازدهی بیشتری را داشته باشد.

 

چه کسانی را فالو کنیم

اینکه پست شما به اکسپلور برود به کسانی که فالووینگ شما هستند ربط دارد. باید کسانی را فالو کنید که در حوضه کاری شما فعالیت دارند و علاقه‌مندان به کار شما در فالورهای آنها وجود دارد. با انجام دادن این کار به راحتی در اکسپلور کسانی می‌روید که به تولید محتواهای شما علاقه دارند. برای مثال اگر محتوای پیج شما لپ تاپ است باید افرادی را فالو کنید که عمده فروش لپ تاپ، خرده فروش لپ تاپ، لپ تاپ استوک و نظیر این موارد را دارند.