خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » آموزشی » بهترین روش تشخیص ممبر فیک (چگونه ممبرهای فیک را تشخیص دهیم؟)

در پیام رسان تلگرام تعداد ممبر حرف اول را می زند. یعنی اگر کانال یا گروه شما تعداد ممبر بالاتری داشته باشد محبوب تر است. اما در این پیام رسان ممبر ها به دو دسته واقعی و فیک تقسیم بندی می شوند. در این مطلب قصد داریم تا به شما نحوه تشخیص ممبر فیک را بگوییم. بنابراین اگر می خواهید بفهمید که ممبر های کانال خود یا فرد دیگری فیک است تا انتهای این مطلب با زر ممبر همراه باشید.

تشخیص ممبر فیک

ممبر در تلگرام از اهمیت زیادی برخوردار است و همه صاحبان کانال ها و گروه ها به دنبال روشی برای افزایش ممبر هستند. همانطور که در بالاتر نیز گفته شد دو دسته ممبر داریم:

ممبر واقعی: ارزشمند ترین ممبر تلگرام ممبر های واقعی هستند که افرادی حقیقی هستند که شما دنبال می کنند. این ممبر ها می تواند برای شما درآمد به همراه داشته باشد و باعث رشد کانال شما شود. تعامل این ممبر ها بسیار بالاتر است ممبر های فیک است.  همه افراد باید به دنبال افزایش ممبر های واقعی کانال یا گروه خود باشند چون در نهایت این ممبرهای واقعی هستند که می توانند باعث موفقیت کانال یا گروهی شوند.

خرید ممبر واقعی تلگرام

ممبر های فیک: ممبر های فیک در واقع اکانت های فیکی هستند که الکی ساخته شدند تا تعداد ممبر های شما را افزایش دهند. البته خود ممبر های فیک نیز به دو دسته تقسیم بندی می شوند. دسته اول ممبر های فیک انسان هستند که اکانت ساختند ولی دیگر از آن استفاده نمی کنن یا اینکه بعد از عضو شدن به سرعت قصد ترک گروه یا کانال را دارند. دسته دوم ممبر های رباتی هستند که حالا فردی یا رباتی آنها را ساخته است و به کانال های مختلف جوین می کند. ممبر های فیک درآمدی برای شما به همراه ندارند بلکه از آنها استفاده های دیگری می شود.

تشخیص ممبر فیک

 

چگونه بفهمیم ممبرهای کانالی فیک است؟

برای تشخیص ممبر فیک در یک کانال شما باید با برسی نشانه های هر فردی بفهمید که آیا در این کانال ممبر فیک وجود دارد یا نه؟ به برخی از این نشانه ها در ادامه اشاره شده است.

اولین و مهم ترین نشانه یک ممبر فیک نداشتن اسم درست و حسابی است. معمولا ممبر های فیک اسم های بسیار عجیب غریبی دارند که شما متوجه آنها نمی شود. یکی دیگر از نشانه های مهم نداشتن عکس پروفایل است. اگر فردی اسمش عجیب و غریب است و عکس پروفایلی ندارد به احتمال بسیار بالا او ممبری فیک است.

از نشانه های دیگر می توان به نداشتن بیو و نام کاربری اشاره کرد. معمولا در بیشتر کانال ها رباتی اد می شود که اگر شما نام کاربری نداشته باشید به شما اجازه ارسال پیام را نمی دهد. این ربات ها برای جلوگیری از ربات ها و ممبر های فیک هستند. با ترکیب این ویژگی ها و ویژگی های بالا می توان به یک ممبر فیک قطعی پی برد.

یکی از روش های جدیدا از آن استفاده می شود این است که ممبر های فیک عکس دارند و حتی ممکن است نام کاربری نیز داشته باشند. اما این عکس ها معمولا فریبنده است. بیشتر این عکس ها از دختران و زنان است که خیلی راحت می توان به دروغی بودن این عکس ها پی برد.

اگر می خواهید بفهمید که ممبر های یک کانالی فیک هستند می توانید به میزان فعالیت و تعداد ویوهای پست های آن دقت کنید. اگر کانالی پست هایش زیر 7 الی 10 درصد ویو بخورد به احتمال زیاد ممبر فیک زیادی دارد.

فواید ممبر فیک چیست؟

وقتی شما با استفاده از روش های تشخیص ممبر فیک به فیک بودن ممبر های یک کانال پی می برید شاید برایتان سوال باشد که چرا اصلا این کانال باید اقدام به خرید ممبر فیک کند در حالی که هیچ سودی برایش ندارد؟

جواب خیلی ساده است. معمولا وقتی فردی برای اولین بار یک کانال یا گروهی را می بیند برای اینکه بتواند به آن اطمینان کند و یا تصمیم بگیرد که آیا در آن عضو شود یا نه به تعداد ممبر های آن توجه می کند. به همین دلیل کانال ها در ابتدای شروع کار یا قبل از تبلیغات شروع به اد کردن ممبر فیک می کنند تا سرعت رشد کانال شان افزایش یابد.

خدمات خرید ممبر فیک، خرید ممبر آفلاین 

تحقیقات نیز نشان داده است که سرعت رشد کانال هایی که ممبر فیک می خرند خیلی بیشتر است. چون معمولا افراد بیشتری به کانال اطمینان می کنند و احتمال اینکه از هر 10 نفر چند نفر آنها عضو کانال شوند بسیار زیاد است. همچنین قبل از تبلیغات ممبر فیک به کانال ها اد می کنند تا وقتی افراد کانال را دیدند به خاطر ممبر بالای آن عضو شوند. اینها در واقع یک استراتژی است که افراد از آن استفاده می کنند تا کانال های خود را سریع تر محبوب کنند.

کلام آخر

در این مطلب به شما روش تشخیص ممبر فیک را گفتیم که می توانید با استفاده از آن به فیک بودن ممبرهای یک کانال دیگر یا کانال خودتان پی ببرید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.