خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » آموزش ویرایش عکس پروفایل در یوتیوب (آپدیت 2023)

یوتیوب کم کم در حال تبدیل شدن به یک بخش زندگی ماست. این شبکه اجتماعی روز به روز بیشتر رشد می کند و کاربران بیشتری پیدا می کند و افراد تایم زیادی را در آن سپری می کنند. یکی از سوال هایی که افراد زیادی آن را می پرسند این است که: آیا می توان عکس پروفایل توتیوب را تغییر داد یا خیر؟ به همین خاطر تصمیم گرفتن تا در این مطلب آموزشی به نحوه ویرایش عکس پروفایل در یوتیوب بپردازم. بنابراین اگر شماهم جز کاربران این شبکه اجتماعی هستید بنابراین تا انتهای این مطلب با من همراه باشید تا بیشتر با ساز و کار آن آشنا شوید.

یوتیوب یک شبکه اجتماعی بر پایه ویدیو به حساب می آید که کم کم در کل دنیا در حال تبدیل شدن به یکی از اپ های ضروری و همیشگی گوشی های موبایل است که افراد در آن تایم زیادی را می گذرانند. ساختار یوتیوب کمی با دیگر شبکه های اجتماعی متفاوت است و به همین دلیل اگر با آن زیاد  آشنا نباشید خیلی از موارد را درباره‌ی آن نمی دانید و نمی توانید با آن به خوبی کار کنید. یکی از این موارد تغییر عکس پروفایل است که در خود یوتیوب و تنظیمات آن بخش اختصاصی و خاصی برای آن در نظر نگرفته شده است و به همین دلیل بسیاری نمی دانند چگونه باید آن را تغییر دهند.

آموزش ویرایش عکس پروفایل در یوتیوب

عکس پروفایل شما در یوتیوب به طور معمول همان عکس پروفایل حساب کاربری گوگل شما می باشد به همین دلیل خیلی راحت می توانید با تغییر عکس پروفایل خود در حساب گوگل(یا همان جیمیل) عکس پروفایل یوتیوب خود راهم تغییر دهید.

تلگرام پریمیوم چیست(Telegram Premium)؟ چرا باید از آن استفاده کنیم؟

عوض کردن عکس پروفایل یوتیوب از طریق وب

شما می توانید عکس پروفایل خود را از طریق وب یا اپ یوتیوب تغییر دهید. برای اینکار تنها کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا وارد وبسایت یوتیوب به نشانی youtube.com شوید.

سپس وارد حساب کاربری یوتیوب خود شوید که به طور معمول در آن لاگین هستید.

سپس در بالا بر روی عکس پروفایل یا اکانت خود کلیک کنید.

منوی یوتیوب

از منویی که باز می شود بر روی گزینه manage your google account  کلیک کنید.

گوگل اکانت

سپس در وسط صفحه بعد یک کادر دایره ای شکل وجود دارد که عکس پروفایل حال حاضر یوتیوب شما در آن نمایش داده می شود. تنها کافیست بر روی آن کلیک کنید.

عوض کردن عکس پروفایل یوتیوب

سپس در بخش بعدی عکس دلخواه خود را انتخاب می کنید. به همین راحتی عکس پروفایلتان تغییر کرد.

دقت کنید که با تغییر عکس پروفایل اکانت گوگل خود، عکس پروفایل یوتیوب شما نیز تغییر می کند و به نوعی این دو به هم متصل هستند.

آموزش بکاپ گرفتن از اکانت اینستاگرام به صورت کامل

آموزش  ویرایش عکس پروفایل در یوتیوب از طریق اپ گوشی

اگر از گوشی موبایل استفاده می کنید خیلی راحت می توانید طی چند مرحله عکس پروفایل خود را در یوتیوب عوض کنید. برای اینکار تنها کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا وارد اپ یوتیوب شوید.

سپس در صفحه اول برر وی عکس پروفایل اکانت خود در بالا در کنار آیکون ذره بین کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه manage your google account کلیک کنید.

در مرحله بعد بر روی عکس پروفایل بزرگ شما که در وسط صفحه وجود دارد کلیک کنید.

حالا بر روی گزینه set profile photo کلیک کنید.

سپس با انتخاب گزینه take photo می توانید عکسی را با استفاده از گوشی خود بگیرید، یا با کلیک بر روی گزینه choose photo می توانید از عکس های گالری گوشی خود استفاده کنید.

عوض کردن عکس پروفایل یوتیوب از طریق جیمیل

از آنجایی که حساب کاربری یوتیوب به حساب کاربری جیمیل متصل و به نوعی باهم فعالیت می کنند بنابراین برای تغییر عکس پروفایل می توانید از جیمیل هم استفاده کنید. برای اینکار ابتدا وارد اپ جیمیل شوید و سپس در بالا بر روی آیفون کوچک عکس پروفایل خود کلیک کنید. سپس بر روی گزینه manage your google account  کلیک کنید. در صفحه بعد  بر روی عکس پروفایل شما که بزرگ در وسط صفحه نمایش داده می شود کلیک کنید و بر روی گزینه Set profile photo کلیک کنید. سپس عکس مدنظرتان را انتخاب کنید. به همین راحتی شما توانستید عکس پروفایل خود را تغییر دهید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی تلگرام و خرید ممبر گروه به آموزش ویرایش عکس پروفایل در یوتیوب از طریق وب و اپ پرداختیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.