خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش دانلود از تورنت + معرفی بهترین نرم افزار تورنت و سایت های دانلود از تورنت

فقط کافی است این روز ها کمی در اینترنت به گذشت و گذار پرداخته باشید یا چشمتان به کلمه تورنت خورده باشد. به دلیل فیلتر و از دسترس خارج شدن بسیاری از سایت های دانلود سریال و فیلم ایرانی دیگر بیشتر مردم به دنبال یک راه جایگزین برای این گونه دانلود ها هستند. روش های مختلفی مانند دانلود از تلگرام نیز وجود دارد اما چرا خودمان مستقیم از منبع و مرکز دانلود نکنیم و به دنبال فایل خود نگردیم؟ در این مطلب به قصد داریم به آموزش دانلود فیلم از تورنت و معرفی سایت های برتر torrent بپردازیم. بنابراین اگر قصد دارید با یک روش بی نظیر برای دانلود بسیاری از فایل ها و فیلم های رایگان آشنا شوید تا انتهای این مطلب را بخوانید.

فیلم های خارجی، انیمیشن های خارجی، فیلم های آموزشی و….. همه اینها جز محبوب ترین سرچ ها در اینترنت هستند که کاربران ایرانی به دنبال آنها هستند. اما در این روز ها به لطف از دسترس خارج شدن بیشتر سرور های این سایت ها دیگر باید قید دانلود رایگان را بزنید. اما مشکل تنها به مسدود شدن راه های دانلود رایگان فیلم ها ختم نمی شود بلکه بسیاری از فیلم های خارجی را دیگر نمی توان در وب ایران پیدا کرد و اقدام به دانلود آنها کرد.

اما این آخر راه نیست. بعد از این اتفاق بسیاری به سمت مرکز اصلی دانلود فایل های رایگان یعنی تورنت روانه شدند تا در آن به دنبال فایل ها و فیلم های مورد علاقه خود باشند. بد نیست بدانید که بیشتر فایل هایی که شما از سایت های مختلف اقدام به دانلود آنها به صورت رایگان می کردید از تورنت بدست می آمد و در اختیار شما قرار میگرفت.

دانلود فیلم از تورنت

دانلود فیلم از تورنت

تورنت تشکیل شده است از نرم افزار دانلود تورنت، فایل ها و تورنت می باشد. خود تورنت یک فایل حاوی متادیتا هایی می باشد که به شما در دانلود فایل اصلی کمک می کند. در واقع وقتی شما یک نرم افزار دانلود تورنت را نصب می کنید به دریایی از محتوا و فایل ها وصل می شوید که می توانید آنها را دانلود کنید. فایل تورنت مانند یک رهیاب به نرم افزار کمک می کند تا فایل نهایی را پیدا و اقدام به دانلود آن کند.

دانلود فیلم و سریال از تلگرام به راحتی آب خوردن

این روز ها بسیاری از شرکت ها و کسب و کارها برای دانلود و به اشتراک گذاری فایل ها از تورنت استفاده می کنند. امروزه  بیش از 3 درصد کل ترافیک اینترنت صرف اشتراک گذاری فایل ها در تورنت می شود. این سیستم بیش از 100 میلیون کاربر دارد و شما این امکان را می دهد که بتوانید از بین انبوهی از فایل های بازی، موسیقی، کتاب و فیلم اقدام به دانلود فایل مدنظر خود کنید.

قبل از اینکه به روند دانلود فیلم از تورنت بپردازیم ابتدا به یک سوال مهم پاسخ خواهیم داد.

آیا تورنت امن است؟

یکی از اصلی ترین سوال ها این است که آیا دانلود فایل از تورنت امن است یا نه؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خود تورنت امن است اما ممکن است برخی از فایل هایی که در آن وجود دارد مخرب باشند. بهتر است برای امنیت بیشتر حتما بر روی سیستم خود اگر شد یک آنتی ویروس خود داشته باشید و با یک نرم افزار تغییر آی پی اقدام به دانلود کنید. همچنین بهتر است از سایت های معروف و معتبر استفاده کنید. اینها همه باعث می شود تا امنیت دانلود فیلم از تورنت بسیار افزایش یابد.

آموزش دانلود از تورنت:

برای اینکه بتوانید فایل مدنظر خود از تورنت دانلود کنید باید یکسری مراحل را انجام دهید. با ما قدم به قدم پیش بیایید که بعد ها به مشکلی بر نخورید.

ابتدا باید یک نرم افزار یا همان کلاینت تورنت را نصب کنید. نرم افزار های مختلفی برای این کار وجود دارد اما محبوب ترین آنها uTorrent می باشد که ابتدا اقدام به دانلود و نصب آن کنید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی تلگرام

کاری بعدی شما این است که فایل تورنت مدنظر خود را پیدا کنید. این فایل معمولا یک فایل کوچک چند کیلوبایتی است که اطلاعات مربوط به فایل اصلی را در خود دارد. لازمه دانلود از تورنت پیدا کردن فایل تورنت می باشد. برای این کار شما می توانید از سایت های مختلفی که در این زمینه هستند استفاده کنید. بهتر است از چند تا از این سایت ها استفاده کنید تا در صورتی که یکی از آنها از دسترس خارج شد از دیگری استفاده کنید.

بعد از پیدا کردن فایل مدنظر که پسوند .torrent دارد کافی است این فایل را وارد نرم افزار کنید تا کلاینت دانلود خود را شروع کند. برای این کار می توانید روی فایل دو بار کلیک کنید یا اینکه راست کلیک کنید و با کلاینت خود فایل را باز کنید یا اینکه فایل را بکشید و در نرم افزار رها کنید. همچنین می توانید از داخل خود نرم افزار فایل را اد کنید. سپس باید روی کمه دانلود کلیک کنید تا دانلود شروع بشود.

کلام آخر

دانلود فیلم از torrent مزایا و معایب خود را دارد و اینکه بخواهید از آن استفاده کنید یا نه به خود شما بر می گردد. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.