خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » آموزش بلاک کردن فرد در توییتر از طریق وب و اپ (مرحله به مرحله)

اپ توییتر این روز ها به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی بین افراد تبدیل شده است که در طی چندسال اخیر در ایران نیز طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد. این شبکه اجتماعی به خاطر سبک خاصش بسیار مورد توجه قرار گرفته و توانسته جایی برای خود در بین برنامه های دیگر باز کند. در این آموزش از بخش وبلاگ زرممبر قصد دارم تا به نحوه بلاک کردن فرد در توییتر بپردازم که چگونه می تواند حساب فردی که می خواهید را بلاک کنید. بنابراین اگر شماهم تازه وارد این برنامه شدید و با دنیای آن زیاد آشنا نیستید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

توییتر یک شبکه اجتماعی بر پایه متن به حساب می آید که در آن به جای پست های مختلف از متن های کوتاه و هشتگ ها استفاده می شود. سبک متفاوت توییتر باعث شده تا در آن تعاملات در سطح بالاتری باشد و این برنامه یک فضای عالی برای اطلاع از اخبار و بحث کردن درباره‌ی موضوعات مختلف تبدیل شود. اما مانند هر شبکه اجتماعی دیگر افرادی پیدا می شوند که ممکن است دوست نداشته باشید با آنها ارتباط برقرار کنید و یا برایتان ازادهنده باشند.

چگونه فردی را در توییتر بلاک کنیم؟

آموزش بلاک کردن فرد در توییتر

در توییتر هم حساب هایی پیدا می شوند که آزاردهنده هستند و یا می خواهید از آنها دور بمانید. به همین خاطر در این برنامه هم مانند اکثر شبکه های اجتماعی دیگر امکانی برای بلاک کردن افراد فراهم شده تا بتوانید از شر افراد مزاحم خلاص شوید.

وقتی کسی را بلاک می کنیم چه اتفاقی رخ می دهد؟

وقتی شما کسی را در توییتر بلاک می کنید عملا آن فرد دیگر نمی شود شما را دنبال کند و شماهم نمی توانید آن را دنبال کنید. به نوعی انگار دیگر خبری از آن فرد نیست. این روش یک امکان خوب برای خلاص شدن از شر حساب های کاربری مزاحم و زرد است که خیلی اوقات برایمان اذیت کننده هستند.

ریتوییت چیست؟ آموزش نحوه ریتوییت در توییتر (ریتوییت ساده و پیشرفته)

آموزش بلاک کردن فرد در توییتر از طریق کامپیوتر

بسیاری از افراد فکر می کنند که تنها از طریق موبایل می توانند فردی را در توییتر بلاک کنند. اما این موضوع اشتباه است و شما می توانید خیلی راحت با استفاده از کامپیوتر هر فردی را که می خواهید بلاک کنید.  برای اینکار تنها کافیست را مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد وبسایت توییتر به نشانی twitter.com شوید.

سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

پیدا کردن یوزر در توییتر

حالا باید حساب کاربری فردی که می خواهید آن را بلاک کنید را پیدا کنید.

منوی پروفایل در توییتر

بعد از پیدا کردن حساب شخص موردنظر که قصد دارید آن را بلاک کنید در صفحه اصلی بر روی گزینه سه نقطه کنار عکس پروفایلش کلیک کنید.

منوی بلاک کردن در توییتر

در منوی باز شده در پایین بر روی گزینه block @username را کلیک کنید.

block کردن در توییتر

سپس از شما تایید می خواهید. بر روی گزینه block کلیک کنید.

به همین راحتی شما توانستید این فرد را از طریق کامپیوتر بدون هیچ مشکلی بلاک کنید.

آموزش مسدود کردن حساب توییتر در گوشی

اگر از گوشی موبایل استفاده می کنید برای بلاک کردن فرد مدنظرتان مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد برنامه توییتر شوید.

سپس باید حساب کاربری فرد مدنظرتان را پیدا کنید.

بعد از آن در صفحه حساب کار فرد موردنظر بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید.

در منوی باز شده بر روی گزینه block کلیک کنید.

در مرحله بعد از شما تایید می خواهد بر روی block کلیک کنید.

شما توانستید فرد موردنظرتان را بلاک کنید.

البته هر موقع که در حال تماشای توییت فردی هستید می توانید با کلیک بر روی سه نقطه کنار توییتر و کلیک بر روی گزینه block @username خیلی راحت آن حساب کاربری را بلاک کنید.

آموزش تغییر آیدی توییتر (نام کاربری) مرحله به مرحله

آیا اگر کسی را بلاک کنم متوجه می شود؟

پاسخ این سوال هم بله و هم خیر است. در حالت کلی شخص متوجه این موضوع نمی شود که شما حساب او را بلاک کردند و این یعنی پیامی برای آن فرد ارسال نمی شود اما اگر فرد به صورت اتفاقی صفحه شما را ببیند متوجه این موضوع می شود.

چگونه بفهمیم که توسط فردی در توییتر بلاک شدیم؟

وقتی کسی شما را بلاک می کند هیچ پیامی برایتان ارسال نمی شود و هیچ نشانه ای وجود ندارد. اما با سر زدن به صفحه آن فرد می توانید خیلی راحت از این موضوع باخبر شوید. بنابراین تنها کافیست را سری به حساب کاربری مدنظرتان بزنید یا متوجه شوید که او شما را بلاک کرده است یا نه؟

آیا می توان از طریق کامپیوتر کسی را در توییتر بلاک کرد؟

بسیاری از افراد هنوز این موضوع را نمی دانند اما جواب این سوال بله است. شما خیلی راحت می توانید با استفاده از کامپیوتر هر فردی را که می خواهید در توییتر بلاک کنید.

شبکه های اجتماعی این روز ها طرفداران و کاربران زیادی پیدا کردند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت این شبکه ها برای کسب درآمد و مشهور شدن و پیشرفت کسب و کار خود روی بیاورند. اینستاگرام هم یکی از این شبکه های اجتماعی است که در ایران طرفداران بسیار زیادی دارند. بسیاری از افراد  در کنار تولید محتوا و تبلیغات با خرید فالوور فیک و لایک اینستاگرام تلاش می کنند تا به رشد خود در این شبکه اجتماعی سرعت ببخشند. این شبکه های اجتماعی یک فرصت خوب برای هر فردی است که قصد دارم تا با کمترین هزینه شاهد بیشترین پیشرفت و رشد کار خود باشد.