خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » چگونه زمان خوانده شدن یا سین شدن پیام در تلگرام را ببینم؟

طی آپدیت های جدید تلگرام ویدیو مشاهده زمان خوانده شدن پیام به برنامه اضافه تا افراد بتوانند مشاهده کنند دیگران دقیقا چه تایمی پیام آنها را خواندند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش مشاهده زمان سین شدن پیام تلگرام بپردازم تا انتها با من همراه باشید.

تلگرام یکی از معروف ترین پیام رسان ها در دنیا به حساب می آید که طرفداران خود دارد. این برنامه همیشه با آپدیت های خود به کاربرانش ثابت کرد چرا قلب بهترین پیام رسان های دنیا را دارد. طی آپدیت های مختلف امکاناتی به برنامه تلگرام اضافه شده که نمونه آن در هیچ کدام از برنامه های دیگر نمی توان دید تا جایی برخی از کاربران از تعدادی از ویدیو های تلگرام اصلا خبر ندارند.

مشاهده تایم خوانده شدن پیام در تلگرام

چگونه زمان خوانده شدن پیام در تلگرام را ببینم؟

در گذشته شما فقط می توانستید تایم آنلاین بودن افراد را در تگلرام مشاهده کنید و در صورتی که پیام شما دیده می شد با تیک خودن پیامتان متوجه خوانده شدن توسط فرد مقابل می شدید. اما امکان تلگرام این امکان را به شما می دهد تا به صورت خیلی دقیق بتوانید متوجه شوید پیام شما در چه تاریخی خوانده است.

مشاهده زمان سین شدن پیام در تلگرام

قبل از اینکه به مراحل این کار بپردازم باید بدانید که امکان طی آپدیت های جدید تلگرام به آن اضافه شده است بنابراین حتما ابتدا برنامه تلگرام خود را از طریق اپ استور یا گوگل پلی آپدیت کنید تا بتوانید از قابلیت استفاده کنید.

ابتدا وارد تلگرام و چت مدنظرتان شوید. بر روی پیام مدنظرتان ضربه بزنید.

پنجره ای به ما نمایش داده می شود که در قسمت بالا یا پایین آن به زمان خوانده شدن پیامتان را با عبارت read… نشان می دهد.

تغییر عکس پروفایل دیگران در تلگرام توسط خودمان

آیا در نسخه دکستاپ تلگرام می توان زمان دیده شدن پیام را دید؟

بله، اگر برنامه تلگرام خود را آپدیت کرده باشید با راست کلیک بر روی پیام مدنظرتان در قسمت پایین می توانید تایم خوانده شدن پیام خود را مشاهده کنید.

چرا نمی توانم زمان سین شدن برخی پیام ها را مشاهده کنیم؟

تلگرام این قابلیت را به افراد داده تا بتوانند کاری کنند دیگر افراد امکان مشاهده تایم خوانده شدن پیامشان را نداشته باشند. به همین دلیل اگر فرد از طریق تنظیمات گزینه مدنظر را انتخاب کرده باشد شما نمی توانید تایم خوانده شدن پیام خودتان را مشاهده کنید.

نحوه فعال کردن قابلیت ذخیره انرژی در تلگرام

مخمی کردن زمان سین شدن پیام در تلگرام

همانند تایم آنلاین خود می توانید تایم خواندن پیام ها را مخفی کنید تا دیگر افراد نتوانند آن را مشاهده کنند. برای اینکار کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا وارد تلگرام شوید و سپس بر روی سه خط بالای صفحه ضربه بزنید.
  2. از منوی باز شده گزینه Settings را انتخاب کنید.
  3. گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.
  4. در بخش privacy گزینه last seen & online را انتخاب کنید.
  5. در انتهای صفحه ای برایتان باز می شود گزینه hide read time را فعال کنید.

با اینکار دیگر تایم خواندن پیام شما به کسی نشان داده نمی شود و کسی نمی تواند از این موضوع باخبر شود. البته توجه داشته باشید که با فعال کردن این گزینه شماهم نمی توانید تایم خواندن پیامتان توسط دیگران را مشاهده کنید.

تلگرام روز به روز با آپدیت های مختلف در حال پیشرفت کردن و محبوبیت بیشتر بین افراد سراسر دنیا به خصوص در ایران است به همین دلیل با کانال ها و گروه های خود تبدیل به یک فضای بسیار خود شده که بتوانید از آن برای شناخته شدن و رشد کسب و کار خود استفاده کنید با خرید ممبر فعال گروه، خرید ممبر واقعی ایرانی تلگرام و تولید محتوای خوب مخاطبین بیشتر در این پلتفرم بدست بیاورید.

در این مطلب از زرممبر به آموزش مشاهده و مخفی کردن زمان سین شدن پیام در تلگرام پرداختم تا بتوانید متوجه شوید دقیقا یه تایمی پیام شما توسط افراد دیگر خوانده شده است. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.