خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس کدامند؟ معرفی بهترین گزینه ها

قطعا اگر در این چند وقت اخیر گشتی در شبکه های اجتماعی و فضای وب زده باشید با اپ کلاب هاوس آشنایی دارید. برنامه ای که خیلی سریع محبوب شد و به تعداد کاربران بسیار خوبی دست یافت. در ایران نیز این برنامه مورد توجه بسیاری قرار گرفت و به سرعت در حال رشد و معروف تر شدن است. در این مطلب قصد دارم تا چندتا از بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس یا به عبارتی شبیه کلاب هوس را به شما معرفی کنم که بتوانید از آنها استفاده کنید.

کلاب هاوس برنامه نسبتا جدیدی است و تا به حال برنامه هایی کم و بیش شبیه به آن داشتیم اما تا به حال با برنامه کاملی در حوزه ارتباط صوتی مانند کلاب هوس رو به رو نشدیم. به همین دلیل اگر بخواهیم یک برنامه بسیار شبیه کلاب هوس را پیدا کنیم که کامل و بی نقص باشد کار بسیار سختی است و شاید به گزینه هایی برسیم که چندان محبوب نباشند. به همین دلیل سعی کردم تا در این لیست برنامه های مختلفی که می توانند جای کلاب هوس را پر کنند را معرفی کنم.

کلاب هوس چیست؟

کلاب هوس یک برنام ارتباط صوتی است که در آن افراد می توانند وارد کلاب هایی شوند و در آن به گفتگوی دسته جمعی با دیگران بپردازند. به این صورت که ادمین اصلی موضوعی را مشخص می کند و سپس افرادی که به آن موضوع علاقه دارند وارد آن روم می شوند و با هم به صبحت می پردازند. افراد می توانند با کسب اجازه از طرف ادمین صدای خود را باز کنند و به راحتی با دیگران صحبت کنند.

بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس

چرا باید از بهترین برنامه های جایگزین کلاب هاوس استفاده کنیم؟

به دلایل زیادی امکان دارد که بخواهید از برنامه دیگری استفاده کنید. این دلایل:

  • فیلتر شدن برنامه کلاب هوس
  • نداشتن دعوت نامه کلاب هوس
  • حال نکردن با برنامه کلاب هوس
  • به دنبال برنامه ای کامل تر و بهتر گشتن
  • و……

بهترین برنامه های شبیه کلاب هوس کدامند؟

حالا که کمی بیشتر با برنامه کلاب هوس آشنا شدید نوبت به معرفی بهترین برنامه های شبیه کلاب هوس رسیده است. در ادامه قصد دارم تا لیستی از بهترین گزینه های موجود را به شما معرفی کنیم. در این لیست سعی کردم برنامه هایی را معرفی کنم که محبوبیت زیادی دارند، امکانات خوبی دارند و یا تا حد امکان به کلاب هوس شبیه هستند.

بهترین پیج های خبری در اینستاگرام کدامند؟ بهترین پیج های ورزشی، فناوری و….

برنامه discord یک جایگزین فوق العاده برای کلاب هوس

اگر به دنبال یک برنامه فوق العاده برای ارتباط صوتی مانند کلاب هوس هستید که امکانات بسیار زیادی داشته باشد و محبوب باشد قطعا یکی از بهترین گزینه ها برنامه دیسکورد است. دیسکورد یک برنامه برای ارتباط صوتی به صورت چند نفر و چت با بقیه افراد است که بیشتر برای ارتباط گیمر ها با هم استفاده می شود. این برنامه امکان ساخت سرور، ویس چت های مختلف، چت های مختلف، اضافه کردن ربات های مختلف، قابلیت ایجاد پروفایل، مدیریت سرور، تعریف ادمین و رول، امکان ایجاد اینوایت، قابلیت گذاشتن بیو، قابلیت برقراری ارتباط صوتی و تصویری، قابلیت استریم کردن و…..

در کل امکانات بسیار زیاد برنامه دیسکورد باعث شده تا یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی شود که به کلاب هوس و حال و هوای آن علاقه دارند.

بهترین برنامه جایگزین کلاب هوس Twitter Spaces

قطعا همه شما با شبکه اجتماعی توییتر آشنایی دارید. این برنامه در اواخر سال 2020 سرویس جدیدی را معرفی کرد. این سرویس شاید آنچنان کامل نباشد و هنوز جای کار زیادی داشته باشد اما اگر از شبکه اجتماعی توییتر استفاده می کنید می تواند یک گزینه خوب برای شما باشد. حال می توانید خیلی راحت spaces ایجاد کنید و در آن با سایرین به گفتگو بپردازید و وقتی گفتگوی شما تمام شد spaces شما خیلی راحت بسته می شود.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

برنامه Spoon

شاید این برنامه را نتوان بهترین جایگزین شبیه کلاب هوس به حساب آورد به این دلیل که سبک این برنامه کاملا فرق می کند اما امکانات و قابلیت هایی که دارد باید شده تا به یکی از بهترین گزینه های ممکن تبدیل شود. این برنامه محبوبیت بسیار زیادی دارد و به صورت کلی یک سرویس صوتی برای گوش دادن به آهنگ و پادکست و… می باشد. در این برنامه امکان ایجاد روم و عضویت در آن وجود دارد که می توانید در آن با دیگران به گفتگو بپردازید. همچنین می توانید لایو استریم ها را ذخیره کنید تا بعد ها دوبارهخ به آنها گوش بدهید.

برنامه تلگرام یک جایگزین سریع و کامل برای کلاب هوس

تلگرام نیز به تازگی در آپدیت های خود از قابلیتی رو نمایی کرد که در آن این برنامه هم به یکی از بهترین گزینه ها و جایگزین های کلاب هوس تبدیل شد. تنها کافی است یکی از ادمین ها یک گفتگوی صوتی ایجاد کند و سپس کاربران در صورت تمایل می توانند وارد آن شود. این قابلیت که به تازگی به تلگرام اضافه شده است مکانیزمی شبیه تلگرام دارد و کامل و بی نقص است و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. اگر به دنبال یک جایگزین محبوب هستید قطعا بهترین گزینه است.

بهترین دانلود منیجر برای گوشی کدام است؟

در این مطلب به معرفی بهترین برنامه های جایگزین کلاب هوس پرداختم که می توانید از آنها استفاده کنید. امیداروم موارد معرفی شده مورد توجه شما قرار گرفته باشد و از آنها استفاده کنید.