خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 3 تا از بهترین برنامه های دفترچه یادداشت برای آیفون و اندروید

این روز ها بسیار از ما نیاز داریم تا چیز های مختلفی را یادداشت کنیم. از اطلاعات مهم یا مسائل بسیار زیادی که هر روز از ذهن ما گذر می کنند و احتمال فراموشی آنها بسیار زیاد است. به همین دلیل دفترچه یادداشت ها می توانند یک ابزار خوب این روز های ما باشند. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه های دفترچه یادداشت بپردازم. بنابراین اگر شماهم علاقه چندانی به دفترچه های کاغذی ندارید و تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

دنیای این روز ها بسیار شلوغ است و هر کدام ما مشغله های بسیار زیادی داریم. همچنین در این دور و زمانه اطلاعات زیادی در دسترس همه ماست و به نوعی حجم اطلاعات بسیار زیاد است که اگر بخواهیم همه اینها را در ذهنمان به خاطر بسپاریم قطعا بسیاری از آنها را فراموش می کنیم. این دقیقا همان دلیلی است که باعث می شود تا هر کدام از ما نیاز به یک دفترچه یادداشت داشته باشیم. اما بسیاری از ما سختمان است که یک دفترچه را مدام با خودتان این ور و آن ور ببریم. همچنین ممکن است این دفترچه گم شود یا خراب شود و… به همین دلیل برنامه های دفترچه یادداشت یکی از بهترین گزینه های ممکن در این موقعیت هستند که همیشه در دسترس هستند و دارای امکانات بسیار زیادی هستند که دفترچه های عادی آن را ندارند و به علاوه هیچ وقت خراب یا گم نمی شوند.

بهترین برنامه های دفترچه یادداشت

بهترین برنامه های دفترچه یادداشت

فقط کافیست تا گشتی بزنید تا متوجه شوید برنامه های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارند که هر کدام امکانات و ابزار های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهند. اما من تصمیم دارم تا در ادامه چند تا از بهترین ها را به شما معرفی کنم.

4 تا از بهترین برنامه کنترل والدین برای مدیریت فرزندان

Evernote محبوب ترین

نمی شود بخواهیم لیستی از برنامه های برتر در زمینه دفترچه یادداشت و notebook بیاوریم اما اسمی از این برنامه نباشد. Evernote به نوعی یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین برنامه در این زمینه به حساب می آید که دارای بیش از 100 میلیون دانلود در گوگل پلی می باشد و از 1.7 میلیون رای توانسته امتیاز 4.1 را بدست بیاورد که همین موارد به تنها کافیست تا بدون هیچ درنگی اولین گزینه این لیست را به این برنامه اختصاص دهیم.

این برنامه قابلیت های مختلفی از جمله امکان فهرست بندی و نشانه گذاری، یادداشت های صوتی و تصویری، امکان استفاده کردن از فایل های مختلف، امکان ایجاد تغییرات مختلف در یادداشت های خود، امکان تگ گذاری فایل ها و… را دارا می باشد و به همه اینها ویژگی همگام سازی را اضافه کنید که باعث می شود تا این برنامه به این اندازه محبوب شود و مورد توجه قرار بگیرد.

برنامه دفترچه یادداشت برای موبایل

Google Keep یک گزینه کلاسیک

مگر می شود گوگل برنامه ای در یک زمینه داشته باشد و اسم آن در لیست بهترین ها نباشد. در واقع ما باید این برنامه را به عنوان بهترین برنامه دفترچه یادداشت یا به عبارتی محبوب ترین برنامه معرفی کنیم چون تا به الان حدود بیش از 1 میلیارد دانلود در گوگل پلی دارد و از 1.4 میلیون امتیاز میانگین 4.2 را به خود اختصاص داده است که البته با توجه به این موضوع که این برنامه متعلق به گوگل می باشد کاملا طبیعی است.

در این برنامه می توانید یادداشت های مختلفی را با انواع و اقسام فایل ها ایجاد کنید و در انها تغییرات مختلفی ایجاد کنید. همچنین می توانید به صورت صوتی یادداشت مدنظرتان را وارد این برنامه کنید. به همه اینها امکام ایجاد چک لیست و رنگ بندی و طراحی فوق العاده و بسیار سبک بودن را اضافه کنید تا متوجه شوید چرا این برنامه می تواند یک گزینه فوق العاده باشد.

Agenda یکی از بهترین برنامه های دفترچه یادداشت

تا به اینجا به معرفی دوتا از بهترین گزینه های ممکن برای اندروید پرداختم اما حالا قصد دارم تا به معرفی یک گزینه فوق العاده برای گوشی های آیفون بپردازم. قطعا همه شما با apple notes آشنا هستید و این برنامه به نوعی اولین گزینه برای استفاده در گوشی های اپل است که متعلق به خود شرکت اپل است. اما اگر به دنبال یک گزینه فوق العاده و بسیار عالی و با ویژگی های مختلف هستید قطعا agenda می تواند یک گزینه بسیار فوق العاده باشد.

امکانات بسیار زیاد در کنار طراحی بسیار زیبا و شیک و امکان ایجاد یادداشت به حالت های مختلف و استفاده از انواع و اقسام ابزار های متفاوت همگی باعث شدند تا این برنامه به یکی از بهترین گزینه های ممکن برای گوشی های آیفون تبدیل شود.

مجموعه زرممبر در زمینه ارائه خدمات مختلف برای شبکه اجتماعی های مختلفی از جمله تلگرام و اینستاگرام مانند خرید ممبر واقعی گروه تلگرام و افزایش بازدید تلگرام و… فعالیت می کند. امروز تصمیم گرفتم تا در وبلاگ زرممبر به معرفی بهترین برنامه های دفترچه یادداشت بپردازم تا دیگر چیزی از ذهنتان بیرون نرود و بتوانید هر آنچه در ذهن دارید را در جایی ثبت کنید.