خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 4 تا از بهترین برنامه کنترل والدین برای مدیریت فرزندان

این روز ها دیگر دنیای آنلاین و فضای مجازی به یک جز جدا نشدنی از زندگی همه افراد تبدیل شده است. دیگر در دست هر فردی از بچه تا بزرگ سال یک گوشی تلفن همراه می بینیم که همین موضوع باعث نگرانی بسیاری شده است. دنیای مجازی و آنلاین و موبایل با تمام خوبی هایی که دارد می توانید برای کودکان مضر باشد و مشکلاتی را به وجود بیاورد. همین موضوع باعث شده تا در این سال ها برنامه های کنترل والدین بسیار به چشم بیایند. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه کنترل والدین بپردازم تا بتوانید با استفاده از آن فرد خود را بهتر کنترل کنید و آن را با فضای مجازی آشنا کنید.

چرا باید از برنامه های کنترل والدین استفاده کنید؟

موبایل و فضای مجازی با تمام خوبی هایی که دارد اما دریای بسیار عمیقی و وسیعی است که امکانات و دسترسی های بسیار زیادی را در اختیار افراد قرار می دهد که همین موضوع می تواند برای کودکان که توانایی انتخاب درست ندارند و دقیقا با بسیاری از مسائل هنوز آشنا نیستند بسیار خطرناک باشد. بسیاری از والدین فرزند خود را از داشتن گوشی و دسترسی به فضای مجازی محروم می کنند تا آنها را خودشان کنترل می کنند. در صورتی که این کار تنها باعث بدتر شدن ماجرا می باشد چون با محروم کردن آنها ممکن است دیگر هیچ کنترلی نتوانید روی آن داشته باشید و اگر بخواهید خودتان به کنترل آنها بپردازید قطعا در این کار چندان موفق نخواهید بود. به همین دلیل برنامه های کنترل والدین مختلفی منتشر شدند تا بتوانند این نیاز را پوشش دهند.

بهترین برنامه کنترل والدین

معرفی بهترین برنامه کنترل والدین

برنامه های مختلفی در این زمینه وجود دارد اما من در ادامه چندتا از بهترین گزینه های ممکن را به شما معرفی می کنم تا بتوانید با استفاده از آنها محیطی امن را برای کودک خود فراهم کنید.

Google family link

قطعا از نام این برنامه متوجه شدید که این برنامه متعلق به گوگل می باشد. این برنامه یک گزینه فوق العاده و رایگان می باشد که برای پلتفرم های اندروید و ios منتشر شده است. شما می توانید با استفاده از آن موقعیت فرزند خود و استفاده از گوشی را به صورت کامل کنترل کنید. با استفاده از این برنامه به راحتی می توانید یک محیط مناسب را برای خانواده خود ایجاد کنید. این برنامه با داشتن بیش از 50 میلیون دانلود و 1.5 میلیون نظر و میانگین امتیار 4.3 قطعا می تواند یکی از بهترین گزینه های ممکن باشد.

اینستاگرام کودکان چیست؟ بهینه سازی اینستاگرام برای کودکان

بهترین برنامه کنترل والدین net nanny

اگر به دنبال یک گزینه فوق العاده آن هم در این سال ها هستید که بتوانید روی آن اعتماد کنید قطعا net nanny یکی از آن گزینه هاست. این برنامه برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios در دسترس استو به شما این امکان را می دهد که میزان استفاده فرزند خود را از گوشی مدیریت کنید.

همچنین می توانید موقعیت مکانی او و تاریخچه مکان هایی که رفته است، برنامه هایی که استفاده کرده و.. را مشاهده کنید. به همه اینها امکان مسدود کردن برنامه های مختلف و امکان کنترل محتوایی که به شما این امکان را می دهد تا برنامه محبوبی نظیر اینستاگرام را با کنترل محتوایی و محتوای مناسب انها در اختیارشان قرار دهید. همه اینها باعث شده تا net nanny به یکی از کامل ترین گزینه ها تبدیل شود.

بهترین برنامه های ادبلاکر (از شر تبلیغات خلاص بشید!)

Norton Family بهترین برنامه کنترل والدین

Norton Family

اگر به دنبال یکی از فوق العاده ترین برنامه های کنترل والدین هستید قطعا این برنامه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این برنامه امکانات بسیار فوق العاده را در نسخه اندروید در اختیار شما قرار می دهد اما نسخه ios آن دارای برخی محدودیت های اذیت کننده می باشد.

این برنامه هزینه بسیار کمی دارد و یک داشبورد بسیار جامع را در اختیار شما قرار می دهد. همچنین محدودیتی در تعداد دیوایس هایی که می توانید به آن وصل کنید ندارد. امکان راه اندازی بسیار ساده ای دارد و ابزار های مختلفی را درد اختیار شما قرار می دهد. اما این برنامه آنچنان جذاب در مک و ios کار نمی کند.

Qustodio Parental Control

به عنوان اخرین گزینه در لیست بهترین برنامه کنترل والدین قصد دارم تا یک برنامه بسیار عالی برای مدیریت تمامی دیوایس ها را به شما معرفی کنم. این برنامه ابزار های کامل و فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد اما هزینه آن نیز کمی گران است.

ویژگی هایی مانند امکان طراحی محدودیت های زمانی جامع و مسدود کردن انواع و اقسام برنامه ها در موبایل و دکستاپ و رابط کاربری خوب به هموان پشتیبانی از پلتفرم های مختلف همگی باعث شده تا این برنامه به یکی از بهترین گزینه های ممکن تبدیل شود.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ری اکشن تلگرام به بهترین برنامه های کنترل والدین پرداختم تا افراد بتوانند محیط بسیار مناسب از فضای مجازی و دنیای آنلاین را به خصوص برای کودکان فراهم کنند.