خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش ارسال اس ام اس گروهی با اندروید در عرض 10 ثانیه!

شاید برای شماهم پیش آمده باشد که بخواهید یک پیام را به تعداد بالایی از مخاطبین خود ارسال کنید و ندانید که دقیقا باید چگونه این کار را انجام دهید. شاید از نظر شما این کار بسیار سخت باشد و نتوانید خیلی راحت آن را انجام دهید اما در این مطلب قصد دارم تا به آموزش ارسال اس ام اس گروهی و دسته جمعی در اندروید بپردازم که خیلی راحت و ساده بتوانید به تعداد زیادی از مخاطبین خود اس ام اس ارسال کنید. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

بسیاری از افراد وقتی تصمیم میگیرند یک پیام مشابه را به تعداد زیادی از افراد ارسال کنند معمولا یک پیام را کپی می کنند و به تعداد آنها ارسال می کنند که این کار چندان جالب نیست و اگر تعداد مخاطبین شما زیاد باشد و بخواهید چند بار این کار را انجام دهید وقت زیادی از شما میگیرد. به همین دلیل باید از ترفند ها یا برنامه هایی استفاده کنید که کار شما را راحت تر می کنند. در ادامه قصد دارم تا چندتا از این ترفند ها و برنامه ها را به شما معرفی کنم.

ارسال اس ام اس گروهی با اندروید

آموزش ارسال اس ام اس گروهی در اندروید

برای ارسال اس ام اس گروهی در اندروید به صورت کلی دو راه دارید. اولی استفاده از برنامه های مخصوص و دومی استفاده از قابلیت خود گوشی که می توانید به صورت دلخواه از یکی از آنها استفاده کنید. اما پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید به تعداد کمی از افراد و به تعداد دفعات کم این کار را انجام دهید از قابلیت خود گوشی استفاده کنید اما اگر می خواهید به تعداد بالایی و به تعداد دفعات بالا این کار را انجام دهید بهتر است از برنامه ها استفاده کنید تا کارتان راحت تر باشد.

آموزش گرفتن پینگ داخلی و خارجی – آموزش تست پینگ با cmd

ارسال پیام گروهی با برنامه SMS گوشی

شما می توانید خیلی ساده و راحت با استفاده از خود برنامه SMS گوشی خود این کار را انجام دهید. این کار در گوشی هایی که دارای اندروید جدید تر هستند به خوبی عملی می شود. فقط کافیست تا گوشی خود را روشن کنید و به برنامه SMS گوشی خود بروید. سپس بر روی گزینه ایجاد پیام کلیک کنید. حالا در بالا در قسمت گیرنده یا Recipient بر روی گزینه + کنار صفحه کلیک کنید. حالا لیستی از مخاطبین شما باز می شود.  سپس بر روی هر کدام از مخاطبین که خواستید کلیک کنید و بعد از اینکه کل مخاطبین مورد نیاز خود را انتخاب کردید بر روی گزینه done کلیک کنید. بعد از آن پیام خود را بنویسید و سپس بر روی دکمه ارسال کنید کلیک کنید تا پیام شما برای مخاطبینی که مشخص کردید ارسال شود.

ارسال اس ام اس گروهی با استفاده از برنامه contact

یک روش کامل تر و جامع تر که می توانید از آن برای این کار استفاده کنید ایجاد گروه در برنامه contact است.

ابتدا برنامه contact یا همان مخاطبین گوشی خود را باز کنید. سپس بر روی گزینه سه خط بالای صفحه کلیک کنید. حالا در کنار صفحه باید بخشی به نام گروه را مشاهده کنید. بر روی آن کلیک کنید و سپس بر روی گزینه create group را انتخاب کنید.(البته ممکن است در گوشی های دیگر کمی متفاوت باشد) سپس برای گروه خود نامی انتخاب کنید و مخاطبین و شماره هایی که می خواهید را به آن اضافه کنید.

بعد از اینکه ایجاد کردید دوباره به صفحه اولیه برنامه contact بروید. بر روی سه خط کلیک کنید و به قسمت گروه بروید و اینبار بر روی گروهی که ایجاد کردید کلیک کنید. وقتی وارد گروه مدنظر خودتان شدید بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و بر روی گزینه send message کلیک کنید. حالا مخاطبینی که قصد دارید به آنها پیام ارسال کنید را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Done کلیک کنید. حالا پیام مدنظر خود را بنویسید و برای آنها ارسال کنید.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

ارسال پیامک گروهی با استفاده از برنامه

یکی دیگر از روش هایی که می توانید از آن استفاده کنید ارسال اس ام اس گروهی با استفاده از برنامه های خاص است. در ادامه نام چندتا از این برنامه ها را به شما معرفی می کنم.

Multi SMS Sender: یکی از بهترین برنامه ها برای این کار که می توانید با استفاده از آن گروه ایجاد کنید. به بیش از 6000 نفر به صورت همزمان پیام ارسال کنید و می توانید تنظیم کنید پیام ها در چه تاریخ و زمانی ارسال بشوند. همچنین قابلیت های شخصی سازی و امکانات بسیار زیاد این برنامه باعث شده است که جز بهترین برنامه ها برای اینکار به حساب بیاید.

Bulk SMS Plans: یکی دیگر از برنامه های بسیار فوق العاده پیامک انبوه همین برنامه می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به صورت همزمان به 5000 نفر پیامک ارسال کنید. همچنین این برنامه به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید لینک درون پیامک خود قرار دهید و هزینه ارسال پیامک های خود را مشاهده کنید.

در این لیست به شما بهترین روش ها برای ارسال اس ام اس گروهی یا دسته جمعی را معرفی کردم. امیدوارم از این مطلب خوشتان آمده باشد و برایتان مفید بوده باشد.