خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » آموزش پاک کردن کلیپ توییچ ساخته شده توسط خودتان و فالوورهایتان

اگر شماهم یک استریمر هستید یا از توییچ زیاد استفاده می کنید قطعا تا به حال با قابلیت کلیپ توییچ آشنا شدید و از آن استفاده کردید. اما برخی وقت ها ممکن است از کلیپ هایی که ساخته اید یا برای استریم شما ساخته شده زیاد راضی نباشید یا بخواهید آنها را حذف کنید. در این آموزش از زرممبر قصد دارم تا به نحوه پاک کردن کلیپ توییچ بپردازم. بنابراین اگر جز افرادی هستید که از توییچ زیاد استفاده می کنید و به نوعی جز وبسایت های محبوبتان به حساب می آید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

توییچ یک وبسایت استریم آنلاین یا همان پخش زنده آنلاین می باشد که به صورت اختصاصی برای سرگرمی و گیم ساخته شده است. دقیقا چیزی مانند لایو اینستاگرام اما با قابلیت های بسیار بیشتر و زیاد تر که این محیط را بسیار جذاب تر کرده است. کلیپ توییچ قابلیتی است که به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند از صحنه های استریم، ویدیو های کوتاه بسازند بدون اینکه نیاز باشد فایل ویدیو را دانلود کنند و ادیت خاصی با نرم افزار بر روی آن اعمال کنند.

آموزش پاک کردن کلیپ توییچ

آموزش پاک کردن کلیپ توییچ

خیلی وقت ها کلیپ هایی که ایجاد می کنید یا برای چنل شما ایجاد می شود چندان جالب نیست و یا بنا به هر دلیلی می خواهید آنها را پاک کنید. اما روش این کار چیست؟

خوشبختانه توییچ این قابلیت را در اختیار افراد قرار داده تا بتوانند خیلی راحت و تنها با چند کلیک کلیپ هایی که ایجاد کردند را پاک کنند. در ادامه به نحوه حذف کلیپ های توییچ می پردازم.

حذف کردن پلی لیست در یوتیوب (موبایل – وبسایت)

حذف کلیپ های توییچ ساخته شده توسط خودمان

برای اینکه بتوانید کلیپ هایی که از استریمر های دیگر در توییچ ایجاد کردید را مشاهده کنید و آنها را پاک کنید تنها کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا وارد وبسایت توییچ به آدرس twitch.tv شوید.

سپس وارد اکانت خودتان شوید و بر روی آیکون پروفایل خود کلیک کنید.

پاک کردن کلیپ توییچ 1

در مرحله بعد بر روی گزینه creator dashboard کلیک کنید.

پاک کردن کلیپ توییچ 2

حالا در صفحه بعد در منوی سمت چپ بر روی گزینه content کلیک کنید.

پاک کردن کلیپ توییچ 3

بعد از آن از بین گزینه های نمایش داده گزینه clips را انتخاب کنید.

پاک کردن کلیپ توییچ 4

در اینجا تمام کلیپ هایی که تا به حال ایجاد کردید را مشاهده می کنید. تنها کافیست کلیگ مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه delete selected کلیک کنید و در آخر بر روی delete  کلیک کنید.

چگونه تمام کلیپ های توییچ که ساختم را پاک کنم؟

برای اینکار در صفحه clips بخش content تنها کافیست بر روی سه نقطه کلیک کنید و سپس بر روی گزینه delete all clips I ve created کلیک کنید. به همین راحتی شما توانستید تمام کلیپ هایی که تا به حال در استریم های مختلف ایجاد کردید را پاک کنید.

بهترین برنامه های ادبلاکر (از شر تبلیغات خلاص بشید!)

حذف کلیپ های توییچ ساخته شده برای چنلمان

اما گاهی اوقات ممکن است از کلیپ هایی که برای چنل شما ساخته می شود ناراضی باشید و بخواهید آن را حذف کنید. توییچ این امکان را هم به افراد صاحب چنل داده است. تنها کافیست را مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. ابتدا وارد وبسایت توییچ شوید.
  2. سپس وارد اکانت خود شوید.
  3. حالا بر روی پروفایل خود کلیک کنید.
  4. از منوی باز شده بر روی گزینه creator dashboard کلیک کنید.
  5. در صفحه بعد بر روی گزینه content کلیک کنید.
  6. سپس بخش کلیپ را انتخاب کنید.
  7. در این صفحه به صورت خودکار کلیپ هایی که شما ایجاد کردید را به شما نمایش می دهد. در بالا بر روی گزینه clips of my channel را انتخاب کنید تا کلیپ هایی که برای چنل شما ساخته شده است را مشاهده کنید.
  8. سپس کلیپ یا کلیپ هایی که می خواهید آنها را پاک کنید انتخاب کنید.
  9. در مرحله بعد بر روی آیکون سطح آشغال یا گزینه delete selected کلیک کنید.
  10. در انتها نیز بر روی delete  کلیک کنید تا کلیپ های مدنظرتان حذف شود.

همچنین شما می توانید با کلیک کردن بر روی سه نقطه کنار صفحه تمام کلیپ هایی که ایجاد شده است را حذف کنید یا تنظیمات بخش کلیپ را تغییر دهید تا بتوانید بهتر کلیپ های چنل خود را مدیریت کنید.

چگونه می توانم کلیپ هایی که در توییچ ساختم را پیدا کنم؟

تنها نیاز است بعد از کلیک بر روی پروفایتان و انتخاب گزینه creator dashboard بر روی گزینه content و سپس کلیپ کلیک کنید. به همین راحتی می توانید تمام کلیپ هایی که ساختید را پیدا کنید بین آنها به جستجو بپردازم.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام و لایک به آموزش پاک کردن کلیپ توییچ ساخته شده توسط خودتان یا برای چنلتان پرداختم تا بتوانید بیشتر با این پلتفرم ارتباط برقرار کنید و با آن آشنا شوید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.