خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اخبار تکنولوژی » چگونه در تلگرام عکس پروفایل‌مان را از دیگران مخفی کنیم؟

یکی از ویژگی‌های جالبی که تلگرام در آخرین نسخه‌ی خود ارائه کرده است، مخفی کردن عکس پروفایل از دید دیگران است، در ادامه با زر ممبر همراه باشید تا آموزش مخفی کردن عکس پروفایل در تلگرام را برای شما توضیح دهیم.

پیش‌تر در یک پست جدا ویژگی‌های جدید تلگرام در آپدیت ۴ فروردین را برای شما شرح داده بودیم، در این آموزش می‌خواهیم چگونگی مخفی کردن عکس پروفایل تلگرام از برخی کاربران را برای‌تان توضیح دهیم، در ادامه با زر ممبر همراه باشید.

عدم نمایش عکس پروفایل برای دیگر کاربران در تلگرام

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که نخواهید عکس پروفایل‌تان را به دیگر نمایش ندهید یا حداقل به برخی از افراد تصاویر پروفایل‌تان را نمایش ندهید، تلگرام در آخرین بروزرسانی‌اش این ویژگی را به پیام‌رسانش اضافه کرده است، برای انجام این کار می‌بایست به بخش تنظیمات و سپس گزینه «حریم خصوصی و امنیت» یا “Privacy” را انتخاب کنید، در این بخش می‌بایست گزینه «عکس پروفایل» را انتخاب کنید، در صورتی که می‌خواهید تصاویر پروفایل‌تان را افراد غریبه نبینند و فقط مخاطبینتان اجازه‌ی دیدن آن را داشته باشند، گزینه «مخاطبین من» را انتخاب کنید و همچنین در صورتی که می‌خواهید یک سری افراد به هیچ عنوان نتوانند تصاویر پروفایل‌تان را مشاهده کنند، آخرین گزینه یعنی «هرگز به اشتراک گذاشته نشود با» را انتخاب کنید و افرادی که می‌خواهید در لیست سیاه نمایش تصویر پروفایل قرار دهید انتخاب کنید.

در تصویر زیر نحوه‌ی انجام کار را به صورت خلاصه برای‌تان مشخص کرده‌ایم ولی توجه داشته باشید که این اسکرین شات برای تلگرام گوشی‌های آیفون است ولی در کل نحوه‌ی انجام کار در تمامی دستگاه‌ها بسیار شبیه به هم است.

در صورتی که در هر یک از بخش‌ها سؤالی دارید و یا به مشکل خوردید، در بخش نظرات همین پست با ما در میان بگذارید، خوشحال می‌شویم خواننده‌ی نظرات شما باشیم‌:)