خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » مخفی کردن لست سین اینستاگرام با 2 روش ساده! (آپدیت 2020)

از بین تمام شبکه اجتماعی های موجود در ایران اینستاگرام محبوب ترین آن به حساب می آید که تعداد کاربران فوق العاده ای در ایران و جهان دارد. این شبکه اجتماعی ما را ساعت ها به خود مشغول می کند و با امکانات مختلفی که دارد ما را سرگرم می کند. بخش ارسال دایرکت در اینستاگرام دقیقا مانند یک پیام رسان عمل می کند و می توان از آن برای پیام دادن استفاده کرد. بسیاری از افرادی که با اینستاگرام کار می کنند دوست دارند بدانند که چگونه مخفی کردن لست سین اینستاگرام را انجام دهند و مراحل دقیق این کار چیست؟ در ادامه با زر ممبر فروشگاه خرید ممبر فیک تلگرام، ممبر واقعی تلگرام همراه باشید.

یکی از قابلیت های بسیار جذاب اینستاگرام بخش دایرکت آن است که عملا باعث می شود تا افراد بتوانند خیلی راحت از طریق خود اینستاگرام به یکدیگر پیام بدهند و به سراغ اپ های پیام رسان دیگر نروند. یکی از قابلیت هایی که در تمام پیام رسان ها مورد توجه قرار دارند و بسیاری از افراد آن را می پسندند قابلیت لست سین است که یعنی کسی نمی تواند بفهمد که دقیقا شما چه زمانی آنلاین بودید و چه زمانی در برنامه حضور دارید. خوشبختانه اینستاگرام نیز به نظر کاربران احترام گذاشته است و این قابلیت را اضافه کرده است تا افراد بتوانند از ان استفاده کنند.

مخفی کردن لست سین اینستاگرام – مخفی کردن آخرین بازدید اینستاگرام

در بین همه پیام رسان ها قابلیت لست سین بسیار طرفدار دارد و فرقی نمی که تلگرام باشد یا واتساپ و …. اینستاگرام نیز به علت اینکه بخش دایرکش بسیار توسعه یافته است و پیشرفته شده است دیگر بسیاری از افراد از آن به عنوان یک پیام رسان استفاده می کنند و برای همین انتظار دارند که این قابلیت در آن حضور داشته باشد و بتوانند از آن استفاده کنند.

مخفی کردن وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام

آیا می توان لست سین اینستاگرام را مخفی کرد؟

برای بسیاری از افراد این سوال وجود دارد که آیا می توان در اینستاگرام لست سین خود را مخفی کنند یا نه؟ باید بگویم بله! ولی این موضوع خیلی همه گیر نشده است و هنوز افراد زیادی نمی دانند دقیقا باید چطور این کار را انجام دهند. این موضوع به قدری ناشناخته است که حتی بسیاری نمی دانند که اینستاگرام قابلیت لست سین دارد یا نه؟

آموزش مخفی کردن لست سین اینستاگرام یا آخرین زمان بازدید اینستاگرام

قابلیت لست سین در اینستاگرام وجود دارد و به صورت پیش فرض نیز فعال است. شما می توانند تصمیم بگیرید که آیا همچنان فعال بماند یا اینکه دلتان می خواهد آن را خاموش کنید. برای مخفی کردن لست سین تنها کافی است یکسری کارهای ساده را انجام دهید.

مخفی کردن لست سین در اینستاگرام دو حالت مختلف دارد که به نسخه اینستاگرام بر می گردد. ما هر دو حالت را به شما می گوییم که شما در هر حالت بتوانید این کار را انجام دهید.

مخفی کردن آخرین بازدید در اینستاگرام روش اول

در روش اول باید ابتدا اینستاگرام خود باز کنید. سپس باید از 5 آیکون پایین روی آیکون پروفایل یا همان آدمک کلیک کنید که باز شود. بعد از آن باید منوی تنظیمات را پیدا کنید و بگردید به دنبال گزینه Show Activity Status و بعد تیک آن را خاموش کنید. در این صورت لسیت سین شما مخفی می شود. البته این در برخی از نسخه های اینستاگرام است. اگر برای شما به این صورت نبود به روش دوم مراجعه کنید و از آن استفاده کنید.

مخفی کردن آخرین بازدید اینستاگرام روش دوم

در روش دوم که برای نسخه های کمی جدید تر اینستاگرام است ابتدا اینستاگرام خود را باز کنید. سپس به بخش پروفایل یا همان آدمک مراجعه کنید. سپس روی سه خط بالا تاچ کنید و بعد settings را انتخاب کنید. بعد باید به بخش privacy مراجعه کنید. سپس باید به بخش activity status مراجعه کنید و در آنجا گزینه را مخفی کنید.

فرقی نمی کند ولی معمولا در اینستاگرام این گزینه به نام Show Activity Status نمایش داده می شود و اگر این گزینه را پیدا کنید با غیر فعال کردن آن لست سین شما هم مخفی می شود.

 

لست سین اینستاگرام برای چه کسانی نمایش داده می شود؟

لست سین اینستاگرام به همه افراد نمایش داده نمی شود بلکه فقط به برخی از افراد نمایش داده می شود. لست سین شما به افرادی که شما آنها را فالو کردید و یا به انها دایرکت دادید مشخص می شود و وقتی آن را مخفی کنید دیگر نمایش داده نمی شود.

چرا برای من این گزینه ها نمایش داده نمی شود؟

معمولا با دو روش گفته شده شما باید بتوانید که لست سین اینستاگرام خود را مخفی کنید. البته این موضوع به نسخه اینستاگرام شما بسیار بستگی دارد. برای همین همیشه اینستاگرام خود را آپدیت کنید. اگر الان برای شما این گزینه ها نمایش داده نمی شود ابتدا برنامه خود را از طریق مارکت های معتبر آپدیت کنید و بعد اقدام به انجام این مراحل کنید.

 

کلام آخر

در این مطلب به شما نحوه مخفی کردن لست سین اینستاگرام را آموزش دادیم. امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. اگر سوالی یا ابهامی دارید می توانید در بخش نظرات آن را مطرح کنید.