خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » پیدا کردن فایل های دانلود شده در سامسونگ | آپدیت 2023

قطعا برای خیلی از ما پیش آمده که با تلفن همراه خود فایلی را دانلود کنیم و دقیقا ندانیم کجا ذخیره می شود و چگونه باید به آن دسترسی پیدا کنیم. به طور معمول محل ذخیره فایل های دانلودی در اکثر گوشی شبیه به هم است اما تفاوت هایی نیز دارد. در ادامه این مطلب قصد دارم تا به آموزش پیدا کردن فایل های دانلود شده در سامسونگ بپردازم. بنابراین اگر گوشی سامسونگ دارید حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

امروز دنیای اینترنت مانند دریایی از اطلاعات و فایل ها و… است که بسیاری از ما از آن بهره می بریم و فایل های مختلف از فیلم و بازی گرفته یا مقالات و کتاب های مختلف را دانلود می کنیم. در کامپیوتر ها معمولا خیلی ساده می توان پیدا کرد فایل دانلود شده دقیقا کجا ذخیره شده است اما در مورد گوشی های موبایل به خصوص گوشی های سامسونگ این فایل ها کجا ذخیره می شوند؟ وقتی یک فایل دانلود شد در کدام پوشه ذخیره می شود و چگونه می توان آن را پیدا کرد؟

پیدا کردن فایل های دانلود شده در سامسونگ

در اکثر گوشی های سامسونگ محل ذخیره فایل های دانلود شده یکجاست و در صورتی که آن را تغییر نداده باشید می توانید خیلی راحت آن را پیدا کنید.

برای اینکار ابتدا باید وارد برنامه فایل منیجر گوشی خود شوید. این برنامه با نام هایی مانند file manager یا my file یا file در گوشی های سامسونگ وجود دارد. به طور معمولا این برنامه در پوشه برنامه های Samsung در لیست برنامه های گوشیتان است.

اگر آن را پیدا نکردید می توانید وارد لیست برنامه های گوشی خود شوید و سپس از طریق بخش search خیلی ساده عبارت file را سرچ کنید و آن را خیلی ساده و سریع پیدا کنید.

وقتی وارد محیط برنامه فایل منیجر می شوید در بخش categories می توانید گزینه download را مشاهده کنید. با کلیک بر روی آن به پوشه ای که فایل هایی دانلود شده در آن ذخیره می شود هدایت می شوید و می توانید تمام فایل های دانلود را مشاهده کنید.

البته می توانید وارد بخش internal storage شوید و سپس به دنبال پوشه download باشید. در این پوشه نیز تمام فایل های دانلود شده به صورت خیلی کامل و جامع قرار دارد و می توانید آنها را پیدا کنید.

اموزش پیدا کردن فایل های دانلود شده در سامسونگ

آموزش پاک کردن کش برنامه ها در اندروید | کروم، تلگرام و…

پیدا کردن فایل های download شده با استفاده از برنامه های جانبی

برنامه های فایل منیجر بسیار مختلفی وجود دارد که شما خیلی راحت می توانید با رفتن به گوگل پلی هرکدام را که خواستید دانلود کنید. به عنوان مثال برنامه file و cx file explorer می توانند دوتا از بهترین گزینه ها در این زمینه باشند.

به عنوان مثال وقتی برنامه cx file explorer را دانلود کردید پس وارد شدن در صفحه ابتدایی برنامه در بخش local بر روی گزینه download کلیک کنید و سپس تمامی فایل های دانلود شده به شما نشان داده می شود.

فایل های دانلود شده در تلگرام کجا ذخیره می شود؟

فایلی هایی که شما از طریق تلگرام دانلود می توانید در پوشه مربوط به خود تلگرام ذخیره می شود و شما برای پیدا کردن آن تنها کافیست تا وارد تلگرام شوید و سپس فایل مدنظرتان را پیدا کنید. سپس بر روی بر روی آن کلیک کنید و گزینه Save to download را بزنید. یا اینکه کمی بر روی آن نگهدارید و سپس از بالا بر روی گزینه download کلیک کنید. با اینکار این فایل در پوشه telegram در بخش دانلود های شما ذخیره می شود و خیلی ساده می توانید آن را پیدا کنید.

2 تا از بهترین روش های خارج کردن فایل فشرده در ویندوز

دانلود منیجر سامسونگ

چرا نمی توانیم برخی از فایل های دانلود شده را پیدا کنم؟

برخی از برنامه فایل های دانلود شده را در پوشه های مخصوص به خود و یا حافظه مخصوص به خود ذخیره می کنند و به همین دلیل پیدا کردن آنها سخت و گاهی تقریبا غیرممکن است. یعنی ممکن است گاهی اوقات برخی فایل ها را نتوانید با استفاده از فایل منیجر خود گوشی پیدا کنید. بهتر از حتما از یک فایل منیجر خوب که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و با آن می توانید در بین تمامی فایل های گوشی خود به گشت و گذار بپردازید استفاده کنید.

دنیای اینترنت بسیار پیشرفت کرده است و دیگر هر کسی از آن برای پیشرفت، درس خواندن، کسب درآمد و…. استفاده می کنند. بسیاری از افراد از شبکه های اجتماعی مشهور می شوند و یا برای کسب و کار خود یک سکوی پیشرفت درست می کنند و همراه با تبلیغات و خرید ممبر فعال گروه و فالوور در برنامه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام از این فضای ایجاد شده به نفع خود استفاده می کنند. برخی هم از این دنیای جدید برای راحت تر زندگی کردن و امور مختلف زندگی خود استفاده می کنند. بنابراین بهتر از هر روز بیشتر با این فضا آشنا شوید تا بتوانید از آن بیشترین استفاده را ببرید.

در وبلاگ زرممبر مرکز خدمات افزایش بازدید تلگرام و اینستاگرام و رشد در شبکه های اجتماعی به مطالب مختلف از کسب درآمد و رشد کسب کار در فضای مجازی تا ترفند های مختلف موبایل و کامپیوتر و… پرداخته می شود که می توانید با دنبال کردن هرچه بیشتر با این دنیای نا محدود آشنا شوید. در این مطلب به آموزش پیدا کردن فایل های دانلود شده در سامسونگ پرداختم که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.