خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » فیلتر کردن پیام های توهین آمیز در دایرکت و کامنت اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی است که روز به روز به تعداد مخاطبین خود می‌افزاید. این اپلیکشیشن به صورت تعاملی طراحی شده است که می‌توانید به راحتترین شیوه از آن استفاده کنید. فرستادن و گرفتن پیام، گذاشتن کامنت، پاسخ دادن کامنت، گذاشتن پست، گذاشتن استوری و … از قابلیت‌های اینستاگرام هستند. همچنین استفاده‌های نادرست و نامناسب از این اپلیکشن انجام می‌شود مانند فرستادن پیام‌های سودجویانه و توهین آمیز یا نوشتن این پیام‌ها در کامنت. اینگونه موارد بسیار آزاردهنده هستند و باید به گونه‌ای از آن جلوگیری شود.

 

فیلتر کردن پیام های توهین آمیز در دایرکت و کامنت

با بالا رفتن تعداد  مخاطبان اینستاگرام و بزرگ شدن این اپلیکشن، به صورت بسیار سریع افراد مختلفی فالوور پیدا کردند. برخی از این افراد بودند که پیام‌هایی با محتوای توهین آمیز دریافت می‌کردند اما به صورت بسیار کم در دنیای امروزه به دلیل اینکه طرفداران و مخاطبان اینستاگرام بسیار زیاد شده‌اند و اکثر پیج‌ها دارای فالوورهای بالا هستند، پیام‌های توهین آمیز روز به روز بیشتر برای افراد فرستاده می‌شوند. اینستاگرام نیز با دیدن و درک این شرایط و برای راحتتر بودن مخاطبان خود قابلیتی به این اپلیکیشن اضافه کرده است که پیام‌های توهین آمیز را فیلتر می‌کند.

 

فیلتر کردن متون توهین آمیز در اینستاگرام

ممکن است که شما هم جزو افرادی باشید که پیام‌ها و کامنت‌های منفی دریافت می‌کنید و می‌خواهید قابلیتی را برای فیلتر کردن این نوع پیام‌ها فعال کنید. فیلتر کردن پیام‌های منفی به صورت خودکار در اینستاگرام تعریف شده است و چندین جمله در این قابلیت برنامه ریزی شده‌اند. این جمله‌ها به صورت انگلیسی تعریف شده‌اند و زبان فارسی را تشخیص نمی‌دهد. به همین دلیل قسمتی در این قابلیت گذاشته شده است که می‌توانید با زبان مورد نظر خود هر نوع پیامی که می‌خواهید فیلتر شود را بنویسید.

 

چگونه پیام های توهین آمیز در دایرکت و کامنت را فیلتر کنیم

برای اینکه پیام‌های توهین آمیز اینستاگرام را فیلتر کنید طبق مراحل زیر پیش بروید:

 • وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
 • به قسمت پروفایل بروید.
 • آیکونی با نشانی سه خط در بالای صفحه قرار گرفته است.
 • این آیکون را انتخاب کنید و به بخش تنظیمات بروید.
 • در بخش تنظیمات به قسمت دسترسی (privacy) بروید.
 • در این قسمت گزینه‌ای با عنوان comment وجود دارد، این گزینه را انتخاب کنید.
 • گزینه‌های Hide Offensive Comments و Hide Message Request را با دکمه‌هایی که در کنار آنها وجود دارند فعال کنید.
 • برای اینکه پیام دلخواه را وارد کنید باید در قسمت Custom Words این کار را انجام دهید.

فیلتر کردن پیامهای توهین امیز اینستاگرام - زر ممبر

با فعال کردن این گزینه خاطره بهتری از فضای مجازی خواهید داشت و می‌توانید پیشرفت را بدون داشتن انرژی منفی داشته باشید.

 

چگونه پیام‌هایی که فیلتر کرده‌ایم را ببینیم

برای اینکه متن پیام‌های فیلتر شده را در دایرکت ببینید هیچ شانسی ندارید. زیرا پیام فرد مقابل با متونی نشان داده می‌شود که فهمیدن مفهوم آنها سخت است. همچنین هنگامی که به صفحه فرد مورد نظر می‌روید سه گزینه برای شما نشان داده می‌شود. گزینه Delete که پیام را حذف می‌کند و امکان بازگردانی آن وجود ندارد. گزینه Accept نشان دهنده این است که شما پیام را پذیرفته‌اید. آخرین گزینه که Report است، اکانت فرد مورد نظر را ریپورت می‌کند و دیگر نمی‌تواند برای شما پیامی ارسال کند.

 

بلاک کردن چیست

بلاک کردن یا مسدود کردن در اینستاگرام مدت زمان زیادی است که وجود دارد. اینستاگرام این قابلیت را برای افراد مزاحم به وجود آورده است. با استفاده از این قابلیت می‌توانید فردی که برای شما مزاحمت ایجاد می‌کند را بلاک کنید و اکانت او را از طرف خود مسدود کنید. این مسدود کردن بدین معنی است که فرد نمی‌تواند اکانت شما را ببینید، پست‌هایتان را ببیند و برای شما پیام ارسال کند. بلاک کردن به جز فیلتر کردن پیام‌ها می‌تواند راه حل عالیی باشد برای افرادی سودجو و مزاحم که مدام در پیج شما مزاحمت ایجاد می‌کنند. البته ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که فردی را بلاک کنید و با اکانت دیگری دوباره مزاحمت ایجاد کند. برای اینکه تمامی اکانت‌های آن نفر را بلاک کنید ادامه این مقاله را بخوانید.

 

چگونه از فرستادن پیام با دیگر اکانت‌ها جلوگیری کنیم

در این مورد نیز اینستاگرام قابلیت جدیدی به بلاک کردن اضافه کردن است. این قابلیت به گونه‌ای است که اگر یک فرد را بلاک کردید تمامی اکانت‌هایی که با ایمیل و شماره او ساخته شوند بلاک می‌شود. بدین صورت فرد دیگر قادر به ارسال پیام برای شما نیست.  از این قابلیت می‌توانید برای افراد مزاحم که به صورت مداوم مزاحمت نیز ایجاد می‌کنند استفاده کنید.

 

چگونه اکانتی را بلاک کنیم

اکنون شاید به این قابلیت اینستاگرام بیشتر نیاز داشته باشید و بخواهید یاد بگیرید که چگونه فردی را بلاک کنید. برای بلاک کردن فردی باید مراحل زیر را دنبال کیند:

 • به پروفایل فردی که می‌خواهید او را بلاک کنید بروید.
 • از نوار بالایی صفحه آیکون سه خط را لمس کنید.
 • گزینه Block را انتخاب کنید.
 • دو گزینه برای بلاک کردن فرد وجود دارد.
 • گزینه اول Block …. And new accounts they may create به معنی این است این اکانت و اکانت‌هایی که این فرد درست می‌کند بلاک خواهد شد.
 • گزینه دوم Block … بدین معنی است که تنها این اکانت بلاک خواهد شد.

فیلتر کردن پیامهای توهین امیز اینستاگرام - زر ممبر

چگونه اکانتی را از بلاک دربیاوریم

 • به قسمت پروفایل بروید.
 • به تنظیمات مراجعه کنید و به قسمت دسترسی (privacy) بروید.
 • در گزینه‌های پایینی صفحه Blocked accounts وجود دارد.
 • در این قسمت اکانت‌هایی که بلاک کردید مشخص می‌شوند و با زدن گزینه unblock می‌توانید اکانت را از بلاک دربیاورید.

فیلتر کردن پیامهای توهین امیز اینستاگرام - زر ممبر فیلتر کردن پیامهای توهین امیز اینستاگرام - زر ممبر

بالا بردن فالوور و لایک در اینستاگرام

ممکن است شما در اینستاگرام کسب و کاری داشته باشید و یک اکانت را به صورت بیزینس درآورده باشید. اینستاگرام می‌تواند بستر بسیار عالی برای فعالیت شما باشد. در اینستاگرام می‌توانید برای هر نوع کسب و کاری بک اکانت بسازید و نوع کار و بیزینس خود را مشخص کنید. برای اینکه در اینستاگرام پیشرفت داشته باشید باید تعداد لایک و فالوور بالایی داشته باشید. برای اینکه لایک و فالوور بگیرید می‌توانید به زر ممبر اعتماد کنید. از زر ممبر می‌توانید با قیمت ارزان و بسیار مناسب لایک فیک و خرید فالوور فیک بگیرید. همچنین کیفیت این نوع لایک و فالوورها بسیار بالا هستند و اصلا ریزش ندارند، پس بهترین انتخاب را برای پیشرفت خود انجام داده‌اید.