خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 5 تا از بهترین برنامه های پسورد منیجر برای آیفون در سال 2023

برنامه ها پسورد منیجر به شما کمک می کنند تا بتوانید رمز ها و اطلاعات ورودی خود را ذخیره کنید تا دیگر با مشکل فراموشی آنها رو به رو نشوید. برنامه هایی زیادی در این زمینه وجود دارد اما بهترین برنامه های پسورد منیجر برای آیفون باید از امنیت و امکانات خوبی برخوردار باشند تا بتوانند بدون به خطر انداختن حریم خصوصی شما از رمز ها و اطلاعات شما محافظت کنند. در ادامه این مطلب من به برسی بهترین گزینه های موجود پرداختم.

بهترین برنامه های پسورد منیجر برای آیفون

برنامه های پسورد منیجر بسیار زیادی وجود دارد که شما می توانید از آنها استفاده کنید اما اینکه کدام یک از آنها امنیت بهتر داشته باشند و بتوان راحت تر از آنها استفاده کرد فاکتور هایی هستند که باید در هنگام یک پسورد منیجر در نظر بگیرید.

1password

Password1 ساده و محبوب

برنامه Password1 یکی از بهترین گزینه های موجود برای آیفون به حساب می آید که می تواند اطلاعات شخصی شما را مانند یادداشت ها، رمز ها، کارهای اعتباری، اطلاعات شخصی و…. را به کمک تایید دو مرحله ای ایمن کند.

در شروع کار برنامه یک تایید دو مرحله ای از شما میخواهد که با آن مطمئن شود تا اطلاعات شما به هیچ عنوان در دسترس شخص دیگری قرار نمیگیرد. همچنین با گزینه های امنیتی مختلفی که وجود دارد امنیت حساب شما را تامین می کند.

به همه اینها رابط کاربری بسیار جذاب و ساده و امکان استفاده به صورت خانوادگی را اضافه کنید تا متوجه چرا این برنامه باید در این لیست قرار بگیرد.

8 تا از کاربردی ترین اپلیکیشن های آیفون که باید آنها را نصب کنید!

بهترین برنامه های پسورد منیجر برای آیفون nordpass

NordPass بهترین گزینه موجود

اگر به دنبال یک برنامه فوق العاده از هر نظری در زمینه مدیریت پسورد ها در آیفون هستید قطعا NordPass یک انتخاب مناسب است. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا رمزهای عبور خود را تنها با یک کلیک ذخیره کنید و آنها را با همگام سازی بین دستگاه های مختلف به اشتراک بگذارید و از آنها استفاده کنید.

تکمیل خودکار و ورود خودکار دوتا از قابلیت های بسیار جالب  این برنامه به حساب می آیند. تکمیل خودکار به صورت خودکار اطلاعات شما را پر می کند و می توانید از دیتا هایی که ذخیره کردید در برنامه های مختلف استفاده کنید. ورود خودکار به شما کمک می کند تنها با یک کلیک وارد برنامه و سایت مدنظرتان شوید بدون اینکه نیاز به تایپ و یادآوری رمزهای طولانی و عجیب و غریب خود داشته باشید.

به علاوه شما می توانید از رمزها و اطلاعات خود در چندین دستگاه و چندین حساب استفاده کنید و این موضوع باعث می شود تا NordPass یک برنامه خوب برای خانواده ها شود. همچنین استفاده از فناوری پیشرفته رمزگذاری باعث می شود تا اطلاعات حساب شما در برابر عکر ها ایمن باشد.

keeper

Keeper کامل ترین گزینه برای تیم ها

Keeper یک ابزار خوب برای اعضای تیم و افرادی است که به صورت گروهی کار می کنند تا بتوانند رمز های عبور و اطلاعات مهم را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. شما می توانید رمز های خود را به راحتی به این برنامه اضافه کنید و آن با دیگر اعضای تیم تنها با چند ضربه به اشتراک بگذارید.

Keeper دارای رابط کاربری بسیار جالب و قوی می باشد و به شما تضمین می دهد که مهم نیست چند دستگاه یا حساب مختلف داشته باشید رمز ها و اطلاعات شما به صورت ایمن بین آنها رد و بدل می شود و حریم خصوصی شما به خطر نمی افتد. همچنین شما می توانید دسترسی های حساب های مختلف را تنظیم کنید به علاوه شما می توانید برای داده های مختلف تاریخ انقضا تعیین کنید تا بعد از مدتی سیستم به صورت خودکار برای اطلاعات را حذف کند.

در این برنامه شما می توانید رمزهای عبور، اطلاعات کارت بانکی، یادداشت ها و… خود و تیمتان را ذخیره کنید  و حتی از KeeperChat برای ارتباط و مکالمات بین اعضای گروه خود استفاده کنید.

بهترین برنامه های دانلود والپیپر برای آیفون (سه بعدی، مینیمال و…)

RoboForm

RoboForm

به عنوان آخرین گزینه در لیست بهترین برنامه های پسورد منیجر برای آیفون قصد معرفی RoboForm را دارم. یک برنامه بسیار ساده و جالب با رابط کاربری خوب که مناسب افرادی است که حوصله به خاطر سپردن لیستی از رمز های پیچیده و طولانی را ندارند و تنها با چند کلیک ساده می توانند این رمز ها در RoboForm ذخیره کنند.

RoboForm به شما قول می دهد تا از رمزعبور های شما محافظت کند و همیشه آنها را به روز نگهدارید و میلیون ها کاربری که در سراسر جهان از آن استفاده می کنند خود می تواند گواهی بر این موضوع باشد. همچنین در این برنامه رمزهای عبور شما با یک رمزگذاری 256-bit AES نگهداری می شود تا مطمئن شوید اطلاعات شما ایمن است.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام و خرید لایک فیک تردز به معرفی بهترین برنامه های پسوردمنیجر برای آیفون پرداختم تا دیگر مجبور نباشید برای همه حساب های خود یک رمز عبور قرار دهید و یا اینکه از رمزعبور های نا ایمن استفاده کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.