خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 4 تا از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو | آپدیت 2023

قطعا یکی از مهم ترین عواملی که می تواند یک وب سایت یا بهتر است بگویم یک کسب و کار را در دنیای اینترنت زنده نگهدارد سئو است. سئو در کنار دیگر عوامل مثل تبلیغات و بازاریابی و… باعث می شود تا شما مخاطبین خود را پیدا کنید تا بعد بتوانید آنها را به مشتریان و همراهان دائمی خود تبدیل کنید. اما سئو خیلی ساده نیست و در این روز ها که اکثر کسب و کار ها به اهمیت آن پی بردند بسیار رقابتی شده است و همین موضوع باعث شده تا زمان و هزینه و انرژی زیادی برای سئو یک سایت نیاز باشد. خوشبختانه ابزار های هوش مصنوعی می توانند در این زمینه کمک زیادی بکنند. در ادامه این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو بپردازم.

چرا هوش مصنوعی در سئو می تواند کمک کننده باشد؟

سئو درست به یک وبسایت کمک می کند تا همیشه در نتایج موتور های جستجو جایگاه خوبی داشته باشد و بالاتر از همه نشان داده شود. همین موضوع می تواند باعث می شود که ترافیک و ورودی های ارگانیک آن سایت افزایش پیدا کنید و در نهایت باعث افزایش فروش و مخاطبین می شود. اما سئو کردن یک سایت مراحل مختلفی دارد از جمله سئو سایت، بهینه سازی سرعت سایت، تحقیق کلمه کلیدی، تولید محتوا، رعایت اصول سئو، برسی کلمه کلید و… که هر کدام از این موارد زمانبر هستند. خوشبختانه با پیشرفت فناوری حالا ابزار های هوش مصنوعی می توانند به ما در این زمینه کمک کنند تا با زمان کمتری بتوانیم خیلی ساده تر یک سایت را سئو کنیم و رتبه آن را بهبود ببخشیم.

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو

ابزارهای مختلفی برای کمک به شما در فرایند سئو کردن وجود دارد که هر کدام انها می تواند در بخشی از فرایند سئو به شما کمک کند. من سعی کردم تا در ادامه به معرفی بهترین آنها بپردازم.

نحوه استفاده از هوش مصنوعی chatgpt در بینگ | ChatGPT Edge

هوش مصنوعی Alli AI

Alli AI

Alli AI یکی بهترین ابزار های هوش مصنوعی در زمینه سئو است که بیشتر مانند یک دستیار عمل می کند که می تواند برخی از کارها که شما خودتان باید برای آنها وقت بگذارید را خیلی ساده خودش برای شما انجام دهد تا فرایند آن را ساده تر کند.

Alli AI به شما کمک می کند تا بتوانید محتوای خود را مدیریت کنید و تغییراتی در سئو به صورت کلی در محتواهای خود اعمال کنید.  دارای یک ویرایشگر live است و می تواند برای شما عناوین صحفه، توضیحات متا و سایر تغییرات در محتواهای شما به صورت انبوه انجام دهد که همین موضوع می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با برخی از تست ها متوجه شوید که باید چگونه و با چه استراتژی و چه کلمه کلیدی بیشتر ترافیک ممکن را جذب کنید.

Semrush بهترین ابزار هوش مصنوعی برای سئو

Semrush

قطعا یکی از قوی ترین ابزارها در زمینه سئو همین semrush است. این وبسایت بیش از 76 قابلیت مختلف را در زمینه سئو در اختیار شما می گذارد که تقریبا در هر بخشی که شما نیاز دارید می توانند کمک باشد. امکاناتی مانند: تحقیق کلمه کلیدی، بهینه سازی درون صفحه ای، تحلیل رقبا و سختی کلمه، سئو داخلی، ایجاد لینک، ردیابی کلمات کلیدی، ایجاد توضیحات متا، تولید پرسش و پاسخ های متداول و…. همگی می توانند به شما کمک کنند تا وبسایت خود را به خوبی سئو کند. در واقع اگر به دنبال یک ابزار فوق العاده در زمینه سئو می گذارد قطعا Semrush یکی از کامل ترین گزینه هاست.

هوش مصنوعی Surfer SEO

Surfer SEO

Surfer SEO در واقع یک ابزار هوش مصنوعی است که از زبان طبیعی استفاده می کند تا بتواند سئو صفحات شما را بهبود ببخشد و با تحلیل های خود اطلاعاتی را به شما می دهد تا بتوانید از آن برای بهتر کردن سئو صفحات خود استفاده کنید.

ویژگی هایی از جمله تحلیلگر serp، ویرایشگر محتوا، برسی و تحیلیل کلمه کلیدی و رقبا، برنامه ریزی محتوا و.. همگی باعث شدند تا  Surfer SEO یک ابزار کاملا کاربردی در زمینه سئو و برای سئوکاران باشد. همچنین به خوبی با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس کار می کند.

گوگل بارد چیست؟ آموزش استفاده از هوش مصنوعی گوگل

ساخت عکس با هوش مصنوعی Frase

Frase

به عنوان آخرین گزینه در لیست بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو تصمیم گرفتم تا Frase را معرفی کنم. یک ابزار خیلی جالب که تا به حال توسط بیش از 30000 مشتری استفاده می شود و همین موضوع می توان نشان از کیفیت آن باشد. Frase در واقع آمده که به ما در فرایند سئو کمک کند.

برای بهینه سازی محتوا یک ویرایشگر متنی در اختیار شما قرار می دهد که محتوای شما را برسی می کند و آن را به رقبای شما مقایسه می کند. همچین به شما پیشنهاد هایی می دهد که می توانید در انتشار یک محتوای بهتر از لحاظ سئو کمک کند.

همچنین می توانید از آن برای نوشتن محتوا نیز استفاده کند. این ابزار از قدرت هوش مصنوعی خود استفاده می کند و به شما کمک می بتوانید یک محتوای مناسب تولید کنید و با شناسایی کلمات کلیدی اصلی جایگاه بهتری در گوگل کسب کنید. از دیگر ابزار های آن نیز می توان به پشینهاد لینک داخلی و خارجی و تجزیه و تحلیل gsc محتوا است.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات شبکه های اجتماعی مانند خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام و افزایش بازدید تلگرام و… به معرفی چند تا از بهترین ابزار های هوش مصنوعی  برای سئو پرداختم که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد و بتوانید از آن استفاده کنید و رتبه سایت خود را به بهتر کنید.