خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » چگونه در کانال تلگرام استوری بگذاریم؟ (فعال کردن استوری کانال تلگرام)

استوری تلگرام قابلیتی که از وقتی معرفی شد سر و صدای زیادی به پا کرد و باعث باری دیگر تلگرام کاربران خود را شگفت زده کند. طی آپدیت های مختلف این قابلیت کامل و کامل تر و حالا در بهترین حالت خود قرار دارد. در این مطلب قصد دارم به آموزش گذاشتن استوری در کانال تلگرام به پردازم تا استوری شما در دسترس همه ممبر های کانالتان قرار بگیرد. تا انتهاب این مطلب با من همره باشید.

ابتدا قابلیت استوری تلگرام به صورت خیلی محدود عرضه شد اما طی آپدیت های مختلف هر روز کامل تر و حالا امکان اینکه بتوانید برای کانال خود استوری بگذارید را به شما می دهد. در حالت عادی وقتی شما از طریق اکانت شخصی خود در تلگرام استوری بگذارید در بهترین حالت فقط مخاطبین خودتان و کسانی که شما در تلگرام دارند متوجه آن می شوند و می توانند آن را مشاهده کنند اما اگر از طریق کانال خود در تلگرام استوری بگذارید تمامی ممبرهای شما متوجه آن می شوند و می توانند آن را مشاهده کنند که قطعا می تواند برای کسب و کار ها و کانال های بزرگ بسیار سودمند باشد.

چگونه در کانال تلگرام استوری بگذاریم؟

برای انتشار استوری در کانال تلگرام خود باید تلگرام پریمیوم داشته باشید. همچنین کانال شما باید تا حتما boost شده باشد (حداقل تا لول 1) که بتوانید از امکان استوری استفاده کنید. برای مثال اگر کانال شما level 1 باشد شما امکان گذاشتن 1 استوری در طول را دارید. همچنین باید کانال شما دارای تعداد مشخصی کاربر اشتراک پریمیوم باشد.

بوست کردن چنل تلگرام برای استفاده از قابلیت استوری تلگرام

برای مشاهده تعداد کاربرانی که اشتراک پریمیوم دارند و level boosts کانال خود می توانید به بخش آمار کانال خود تب boosts بروید.

آموزش گذاشتن استوری در کانال تلگرام:

برای اینکه بتوانید در کانال تلگرام خود یک استوری بگذارید باید مالک آن باشید یا دسترسی آن برایتان باز شده باشد. همچنین کانال شما باید شرایط لازمی که در بالای توضیح دادم را داشته باشد. در این صورت می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا و قبل از هر چیزی تلگرام خود را آپدیت کنید تا با کمترین مشکل ممکن رو به رو شوید.

مراحل گذاشتن استوری telegram در اندروید:

ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید.

سپس در پایین بر روی آیکون دوربین سمت چپ ضربه بزنید یا اینکه بر روی علامت به علاوه کنار عکس پروفایل خودتان در بخش استوری ها بالای صفحه ضربه بزنید.

سپس استوری خود را آماده کنید و تمام تغییرات لازم را روی آن اعمال کنید. در آخر بر روی گزینه next  در پایین صفحه ضربه بزنید.

استوری گذاشتن در تلگرام

در صفحه نهایی شما می توانید انتخاب کنید که این استوری برای چه کسانی نمایش داده شود. همچنین می توانید از طریق بخش post story as انتخاب کنید که استوری مدنظرتان در اکانت شخصی یا کانال شما گذاشته شود.

انتخاب چنل و گروه برای گذاشتن story در تلگرام

همچنین می توانید با روشن کردن گزینه Allow Screenshots این امکان را به دیگران بدهید که بتوانند از استوری شما اسکرین شات بگیرند.

به همین راحتی شما توانستید در کانال خود استوری بگذارید و حالا تمام کاربران کانال شما امکان مشاهده این استوری را دارند.

نحوه استوری گذاشتن در تلگرام در اندروید و آیفون

گذاشتن story کانال تلگرام در آیفون

ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید.

از بالا سمت راست بر روی آیکون به علاوه (مربوط به استوری) ضربه بزنید.

حالا می توانید از گالری خود عکس یا ویدیو انتخاب کنید و استوری خود را بسازید.

بر روی گزینه Next ضربه بزنید.

در مرحله آخر می توانید از طریف گزینه post story as انتخاب کنید که استوری شما در اکانت شخصی خودتان به اشتراک گذاشته شود یا از طریق کانال شما منتشر شود.

به همین راحتی شما توانستید در کانال خود استوری بگذارید و حالا تمام کاربران کانال شما امکان مشاهده این استوری را دارند.

تغییر عکس پروفایل دیگران در تلگرام توسط خودمان

چرا نمی توانم برای کانال خود استوری بگذارم؟

شما برای اینکه بتوانید از طریق کانال خود در تلگرام استوری بگذارید حتما Channel تان باید شرایط لازم را داشته باشد. به خصوص اینکه level boosts کانال شما باید حداقل 1 باشد تا بتوانید 1 استوری در روز بگذارید.

چرا امکان استوری در تلگرام برای من نیست؟

این امکان به تازگی به تلگرام اضافه شده است به همین دلیل ممکن است نسخه برنامه شما آپدیت نباشد بنابراین بهتر است حتما برنامه خود را از طریق گوگل پلی یا اپ استوری آپدیت کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر فیک تلگرام و خرید فالوور فیک ایرانی به آموزش گذاشتن استوری در کانال تلگرام پرداختم تا بتوانید با انتشار استوری ممبرهای کانالتان را از موضوعات مختلف باخبر کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.