خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 5 تا از بهترین چت بات های هوش مصنوعی در سال 2024

چت بات های هوش مصنوعی، ابزارهایی که طی یکی دو سال اخیر بسیار مورد توجه مردم قرار گرفتند و به محبوبیت زیادی رسیدند. چت بات های ai ابزارهای بسیار کارآمدی هستند که می توانند در زمینه های مختلفی به شما کنند. در این مطلب از زرممبر قصد دارم تا به معرفی بهترین ربات های هوش مصنوعی بپردازم.

تقریبا بعد از معرفی چت جی پی تی و سر و صدای زیادی که به پا کرد دنیای AI بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفت و ابزارهای زیادی در این حوزه توسعه پیدا کردند که چت بات ها یکی از معروف ترین آنها هستند. به لطف ورود شرکت های بزرگی همچون گوگل، مایکروسافت و سرمایه گذاری های عظیم تقریبا بعد از گذشت مدت کوتاهی حالا شاهد انبوهی از چت بات های هوش مصنوعی مختلف هستیم که در زمینه هایی مانند: پاسخ به پرسش ها، تولید محتوا، تولید عکس، کمک جستجوی بهتر، یادگرفتن چیز های جدید و… بسیار کاربری هستند.

بهترین چت بات های هوش مصنوعی در سال 2024

هوش مصنوعی ChatGPT

ChatGPT

مگر می شود چت باتی که خودش به عنوان شروع کننده این سر و صدای عظیم و داغ شدن حوزه AI است جز بهترین گزینه های ممکن نباشد. خوشبختانه با سرمایه گذاری های مختلف این چت بات روز به روز پیشرفت کرده و الان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها شناخته می شود.

شما می توانید از نسخه رایگان این چت بات استفاده کنید و با آن مشغول صحبت شوید و در کارها و پرسش های خود از آن بهره بگیرید. همچنین می توانید با خرید اشتراک آن از نسخه بهتر و سریع تر آن نیز استفاده کنید.

6 تا از کاربردی ترین برنامه های هوش مصنوعی برای موبایل

بینگ بهترین چت بات هوش مصنوعی

چت بات بینگ

گزینه بعدی در این لیست چت بات معروف مایکروسافت یعنی بینگ است. این چت بات مبتنی بر GPT-4 است پس می توان گفت از لحاظ قدرت چیزی از دیگر رقبای خود کم ندارد. اما چیزی که باعث متمایز شدن بینگ و برتری آن نسبت به بقیه شده است ظاهری بسیار کاربردی تر و ادغام شدن آن با موتور جستجوی خود مایکروسافت است.

این یعنی یک چت بات هوش مصنوعی که به دنیایی از اطلاعات اینترنت دسترسی دارد و می تواند خلاصه ای از بهترین این اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد. دیگر به جای سر و کله زدن با موتور های جستجو خیلی ساده می توانید از بینگ استفاده کنید و پاسخ پرسش های خود را دریافت کنید.

گوگل بارد

گوگل بارد

از چت جی پی تی و چت بات معروف مایکروسافت حرف زدیم و حالا میرسیم بارد یعنی چت بات گوگل که برخلاف اغلب ربات های AI که مبتنی بر CHATGPT هستند از مدل زبانی پیشرفته خود گوگل یعنی LaMDA استفاده می کند.

این چت بات به زبان انگلیسی برای اکثر افراد در دسترس است و می توان از آن برای کد نویسی، ترجمه، خلاصه نویسی و غیره استفاده کرد. در واقع به گفته خود گوگل و طراحی این چت بات، بارد به عنوان یک مکمل برای موتور جستجوی گوگل به حساب می آید که می تواند تجربه شما را بسیار بهتر کند.

بهترین ویرایشگرهای تصویر هوش مصنوعی

چت بات هوش مصنوعی مونیکا

مونیکا

Monica شاید اسم کمتر شنیده شده ای باشد اما به این معنی نیست که لایق بودن در لیست بهترین چت بات های هوش مصنوعی نیست. مونیکا در واقع یک دستیار هوش مصنوعی همه کارست که به پیشرفته ترین مدل های هوش مصنوعی یعنی GPT4، Claude، Gemini و غیره مجهز است و می توان از ان برای کارهای مختلفی همچون ترجمه، صحبت، نوشتن و جستجو کردن استفاده کرد.

مونیکا از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند اما نکته ای که باعث تمایز آن شده اکستنشن آن است. یعنی نیازی نیست یک برنامه خاص نصب کنید یا هربار وارد یک وبسایت جدا شوید بلکه می توانید با استفاده از اکستنشن آن برای مرورگر خود از آن به عنوان یک دستیار و همراه استفاده کنید.

هوش مصنوعیJasper

Jasper

Jasper بهترین چت بات برای کسب و کار ها به حساب می آید. این چت بات از gpt-3.5 و openAi استفاده می کند تا بتواند پاسخ های متنی تولید کند. اما تفاوت آن با بقیه در سیستم و توانایی آن در تولید محتوا است. در واقع Jasper به شما کمک می کند که بتوانید محتوا تولید کند، توضیحات محصول بنویسید و… این ابزار با کپی برداری و استفاده از داده ها می تواند یک دستیار عالی برای کمک به نوشتن محتواهای مفید برای وبسایت و بلاگ شما باشد.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ری اکشن تلگرام و خرید فالوور تردز به معرفی بهترین چت بات های هوش مصنوعی پرداختم که می توانند یک دستیار عالی در زندگی روزمره شما باشند. وقتی دنیای ai روز به روز در حال پیشرفت است چرا ما از این ابزارها برای بهتر شدن زندگی خود استفاده نکنیم؟ امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.