خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های یادگیری زبان آلمانی (5 تا بهترین ها برای فارسی زبان ها)

ممکن است شماهم برای تحصیل، زندگی و کار به آلمان بروید و قطعا به اولین چیزی که برای این کار نیاز به یادگیری زبان آلمانی دارید. روش های مختلفی برای یادگیری زبان آلمانی وجود دارد اما یکی از بهترین آنها استفاده از برنامه هایی است که در این زمینه فعالیت می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا چندتا از بهترین برنامه های یادگیری زبان آلمانی را به شما معرفی کنم تا بتوانید با استفاده از آنها بدون نیاز به کلاس رفتن سطح زبان آلمانی خود را به حد خوبی برسید.

فرقی نمی کند به چه دلیل شاید دلتان بخواهد زبان آلمانی یاد بگیرید. زبان آلمانی مانند زبان انگلیسی نیست و مانند آن کلاس ها و منابع آنچنان زیادی برای یادگیری آن وجود دارد و همچنین یادگیری آن برای افرادی که فارسی زبان هستند کمی سخت تر چون تقریبا زبانی غریبه برای اکثر ماها به حساب می آید. اما خوشبختانه همانند در چیز دیگر که می توان در اینترنت و دنیای فناوری راه حلی یافت برای این موضوع هم برنامه های مختلفی وجود دارد که می تواند در یادگیری زبان آلمانی کمک شایانی بکند.

برنامه های یادگیری زبان آلمانی

بهترین برنامه های یادگیری زبان آلمانی

برای مختلفی برای یادگیری زبان وجود دارد اما در ادامه به لیستی از بهترین و کامل ترین آنها خواهم پرداخت تا بتوانید با استفاده از آنها خیلی ساده تر و راحت تر به نسبت بقیه زبان آلمانی را یادبگیرید.

Duolingo

برنامه دولینگو یکی از محبوب ترین و کامل ترین برنامه های یادگیری زبان خارجی است که به احتمال زیاد تبلیغات آن را دیده باشید. این برنامه همراه با آموزش با فعالیت های سرگرم کننده و به نوعی بازی های کوتاه زبان شما را در بخش های مختلف تقویت می کند و در کل یک روند یادگیری بسیار لذت بخش و ساده دارد.

فقط کافیست زبان مدنظرتان را انتخاب کنید و درس های آن را بگذرانید و فعالیت های روزانه آن را کامل کنید. به همین راحتی می توانید با کمی وقت گذاشتن زبان آلمانی را یادبگیرید.

4 تا از معروف ترین برنامه کلاژ عکس برای اندروید

Drops

یکی دیگر از برنامه هایی که تمرکز زیادی بر روی یادگیری لغت دارد همین برنامه راپ است که با بازی های سرگرم کننده ای که برای شما دارد به یادگیری لغت های جدید و افزایش دایره لغات بسیار کمک می کند. در واقع شاید در نگاه اول این برنامه بسیار ساده به نظر بیاید اما این برنامه با جلوه های بصری و سیستم تکراری که دارد در جلسات بازی کوتاهی مدام لغت های مختلفی را برایتان مرور می کند و به شما یاد می دهد که استفاده از آن در کنار یک آموزش خوب می تواند خیلی سریع شما را به سطح خوبی در بیان آلمانی برساند.

برنامه های یادگیری زبان آلمانی

زبان بیاموز، یکی از بهترین برنامه های یادگیری زبان آلمانی

اگر به دنبال یک برنامه ایرانی حرفه ای و بسیار فوق العاده در زمینه یادگیری زبان آلمانی هستید برنامه زبان بیاموز می تواند یک گزینه بسیار خوب باشد. این برنامه تا به الان دارای تعداد نصب بسیار بالایی در مارکت های ایرانی است و میانگین امتیاز بسیار بالایی را هم کسب کرده است که همین موضوع می تواند نشان از کیفیت آن باشد.

این برنامه صرفا برای زبان آلمانی نیست و می توان با استفاده از آن زبان انگلیسی، فرانسه، ترکی و…. را به خوبی یادگرفت.

همانند هر زبان دگیری این برنامه سعی می کند تا زبان شما را در چهار بخش واژه آموزش، خواندن و شنیدن، گرامر و تلفظ تقویت کند و این کار را با امکانات مختلفی که در نظر گرفته است می کند.

در کل اگر به دنبال یک برنامه فوق العاده برای یادگیری زبان هستید زبان بیاموز می تواند گزینه بسیار فوق العاده ای برایتان باشد.

4 تا از بهترین موزیک پلیر های ios

برنامه چرت زبان

اگر سرچی برای یادگیری زبان آلمانی در اینترنت بزنید با وبسایت چرت زبان آشنا خواهید شد که به نوعی یکی از کامل ترین گزینه ها در یادگیری زبان آلمانی به حساب می آید. این برنامه دارای امکانات مختلفی است که می تواند گرامر، واژگان و مکالمه شما را به خوبی تقویت کند همچنین روند آموزشی بسیار خوبی دارد که همین موضوع آن را به یک گزینه کامل بسیار کامل تبدیل کرده است.

 برنامه یادگیری زبان آلمانی نصرت

نصرت هم جز یکی دیگر از برنامه های فارسی است که جز بهترین گزینه ها در یادگیری زبان به حساب می آید. این برنامه دارای آموزش های مناسب است و تمرکز خود را بر روی یادگیری تصویری و مکالمات گذاشته است که می تواند واقعا زبان آلمانی شما را به سطح مناسبی برساند. در واقع در لیست بهترین برنامه های یادگیری زبان آلمانی حداقل برنامه های ایرانی نصرت یک گزینه خوب به حساب می آید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات افزایش بازدید تلگرام و خرید لایک ارزان تلگرام به معرفی 5 تا از بهترین برنامه های یادگیری زبان آلمانی پرداختم که می توانند گزینه های بسیار کامل و مناسب برای یادگیری زبان آلمانی باشند.