خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » چگونه در استوری تلگرام لینک فعال بگذاریم؟ | آپدیت 2024

قابلیت استوری تلگرام بعد از معرفی یکبار دیگر به همه ثابت کرد که چرا تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیا به حساب می آید. این قابلیت در همان عرضه با امکانات بسیار زیادی در دسترس کاربران قرار گرفت و به نوعی اکثر نیاز آنان مانند گذاشتن لینک را پوشش داده است. در این مطلب از زرممبر قصد دارم تا به آموزش گذاشتن لینک در استوری تلگرام بپردازم.

تلگرام با معرفی استوری قصد داشت تا افراد بیشتر از قبل با بقیه در ارتباط باشند و کسب و کارها بتوانند خیلی بهتر با مخاطبین خود در تعامل باشند. در ابتدا این امکان فقط در دسترس کاربران پریمیوم قرار داشت اما رفته رفته در دسترس دیگران کاربران نیز قرار گرفت.

چگونه در استوری تلگرام لینک بگذاریم؟

نمی دانم بگویم چه خوب یا چه بد اما در تلگرام هیچ امکان اختصاصی برای گذاشتن لینک وجود ندارد برعکس اینستاگرام اما روش هایی وجود دارد که می توانید از طریق آن لینک خود را در استوری قرار دهید البته برعکس اینستاگرام دیگر این روش ها محدودیت خاصی ندارد. البته امیدوارم سریع تر یک آپشن اختصاصی برای لینک در استوری به تلگرام اضافه شود.( با این سرعت آپدیت قابلیت های تلگرام بعید نیست)

بسیاری از افراد لینک های خود را در بخش متن استوری قرار می دهند که این کار عملا اشتباه است زیرا این لینک فعال نیست و فرد نمی تواند روی آن کلیک کند بنابراین اصلا هیچ فایده ای ندارد. پس باید چیکار کنیم؟

گذاشتن link در استوری تلگرام

اگر می خواهید لینکی که در استوری تلگرام خود می گذارید فعال باشد و فرد بتواند روی آن کلیک باید حتما آن را در بخش caption قرار دهید. در ادامه به مراحل این کار می پردازم:

ابتدا حتما تلگرام خود را آپدیت کنید تا هیچ مشکلی در روند کارتان پیش نیاید.

وارد برنامه تلگرام شوید.

در اندروید بر روی آیکون دوربین یا به علاوه کنار عکس پروفایل خود و در ios بر روی علامت به علاوه(مربوط به استوری) در بالای صفحه ضربه بزنید تا وارد بخش استوری شوید.

استوری گذاشتن در تلگرام

حالا از گالری خود عکس و ویدیو مدنظرتان را انتخاب کنید و استوری خود را طراحی کنید.

در پایین صفحه و کادر Add a caption… می تواند لینک مدنظرتان را قرار دهید و این فعال است و افراد دیگر می توانند بر روی آن کلیک کنند.

نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

در آنها بر روی گزینه next و post story ضربه بزنید.

گذاشتن استوری در تلگرام

به همین راحتی توانستید در استوری های خود لینک قرار بدهید. این کار به خصوص برای کانال ها افرادی که کسب و کار در تلگرام دارند بسیار مفید است زیرا می توانند افراد به دیگر پلتفرم های خود یا وبسایت خود بفرستند. همچنین شما می توانید برای افزایش سریع تر ممبر های کانال خود و افزایش تاثیر تبلیغات اقدام به خرید ممبر واقعی تلگرام با ویو و خرید ممبر گروه تلگرام کنید.

چرا امکان استوری برای من در دسترس نیست؟

این امکان به تازگی و طی چندین آپدیت اخیر به برنامه تلگرام اضافه شده است و هنوز باگ های بسیار زیادی دارد و برای برخی در دسترس نیست اما در بیشتر مواقع با آپدیت کردن برنامه این مشکل حل می شود. بنابراین هرچه سریع تر برنامه تلگرام خود را از طریق اپ استور یا گوگل پلی آپدیت کنید.

نحوه استوری گذاشتن در تلگرام در اندروید و آیفون

چگونه باید برای کانال خود در تلگرام استوری بگذارم؟

قابلیت گذاشتن لینک از همه بیشتر مناسب کسب و کار ها و کانال های می باشد. اما چگونه باید از طریق کانال خود در تلگرام استوری بگذارم؟ من قبلا آموزش آن را در وبلاگ زرممبر قرار دادم که می توانید آن را بخوانید.

گذاشتن استوری در کانال تلگرام

چرا لینک من در استوری تلگرام فعال نیست؟

اگر شما لینک خود را از طریق متن در استوری تلگرام قرار دهید فعال نیست و افراد نمی توانند بر روی آن کلیک کنند و وارد آن شوند به همین دلیل تاثیری ندارد. بنابراین حتما آن را در بخش caption قرار دهید که در بالا مراحل آن را کامل توضیح دادم.

در این مطلب از زرممبر به آموزش گاذاشتن لینک در استوری تلگرام پرداختم تا بتوانید از طریق آن به راحتی مخاطبین و ممبر های خود را به دیگر پلتفرم ها و وبسایت خود بفرستید و مانند اینستاگرام از امکان استوری تلگرام بهره ببرید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.