خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » چگونه استوری تلگرام خود را ویرایش کنم؟ | آپدیت 2024

استوری تلگرام یکی از امکانات جدیدی است که طی آپدیت های اخیر به تلگرام اضافه شده است. ممکن است اشتباهی یک استوری در تلگرام خود بگذارید یا بعد از انتشار بخواهید کپشن آن یا یک بخش خاص آن را تغییر دهید. خوشبختانه تلگرام این قابلیت را به افراد داده تا بتوانند استوری های خود بعد از انتشار ویرایش کنند. در ادامه قصد دارم تا به آموزش ویرایش استوری تلگرام بپردازم.

تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در دنیا به حساب می آید و به لطف آپدیت های مختلف خود که هر روز در حال اضافه کردن امکاناتی مختلفی به این برنامه است که در دیگر پیام رسان ها حتی نمونه آن هم دیده شده است این برنامه روز به روز در حال معروف تر شدن است. طی چند آپدیت اخیر و یک اقدام هوشمندانه تلگرام امکان استوری را به برنامه خود اضافه کرد تا افراد بتوانند از طریق آن تعامل بهتری با یکدیگر داشته باشند.

در ابتدا استوری تلگرام تنها برای کاربران پریمیوم تلگرام اما رفته رفته این امکان در اختیار افراد بیشتر قرار گرفت و اکنون کاربران می توانند از این امکان به راحتی استفاده کنند.

چگونه استوری تلگرام خود را ویرایش کنم؟

ممکن است یک استوری در تلگرام برای مخاطبین و دوستان خود منتشر کرده باشید و بعدا متوجه شده باشید که نیاز به یک تغییر جزئی مانند اضافه کردم متن یا استیکر و یا عوض کردن کپشن دارد. خوشبختانه نیازی نیست استوری خود را پاک کنید و دوباره از اول بگذارید بلکه می توانید به راحتی آن را ویرایش کنید. برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید.

در بالا و بخش مربوط به استوری بر روی پروفایل خود ضربه بزنید تا استوری خود را مشاهده کنید.

انتخاب استوری تلگرام

بر روی سه نقطه بالای صفحه ضربه بزنید.

در منویی که برایتان باز می شود گزینه edit story را انتخاب کنید.

چگونه استوری تلگرام رو ادیت کنیم؟

حالا تغییرات لازم را بر روی استوری خود اعمال کنید و در آخر بر روی گزینه done ضربه بزنید.

ادیت Story در تلگرام

چگونه در کانال تلگرام استوری بگذاریم؟ (فعال کردن استوری کانال تلگرام)

چگونه در نسخه ios تلگرام استوری خود را ویرایش کنم؟

مراحل ویرایش استوری در نسخه ios کامل مشابه اندروید است که در بالا توضیح دادم بنابراین تنها کافیست همان مراحل را دنبال کنید.

چگونه استوری خود را delete کنم؟

گاهی اوقات ممکن است به طور کلی استوری شما مشکل داشته و بخواهید آن را پاک کنید. برای اینکار مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا وارد تلگرام شوید.
  2. در بالا بر روی آیکون پروفایل خود در بخش استوری ضربه بزنید تا استوری مدنظرتان را مشاهده کنید.
  3. بر روی سه نقطه بالای صفحه ضربه بزنید.
  4. گزینه delete را انتخاب کنید.

به همین راحتی توانستید استوری خود را در تلگرام پاک کنید و دیگر کسی نمی تواند آن را مشاهده کند.

نحوه استوری گذاشتن در تلگرام در اندروید و آیفون

چرا قابلیت استوری تلگرام برای من باز نیست؟

این امکان در ابتدا فقط در دسترس کاربران پریمیوم بود اما حالا تقریبا اکثر افراد می توانند از آن استفاده کنند اما هنوز مشکلی وجود دارد و برای برخی فعال نشده است. اما معمولا این مشکلات با آپدیت کردن برنامه حل می شود و امکان استوری برایتان فعال می شود. بنابراین حتما برنامه خود را از طریق گوگل پلی یا اپ استوری آپدیت کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید بازدید تلگرام و ری اکشن تلگرام به آموزش ویرایش استوری تلگرام پرداختم اگر اشتباهی در هنگام انتشار استوری خود کردید بتوانید به راحتی آن ویرایش کنید. امیدوارم این مطلب برایتام مفید بوده باشد.