خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » چگونه ویس و ویدیو مسیج یک بار مصرف (one time view) در تلگرام ارسال کنیم؟

تلگرام هر بار در آپدیت های مختلف قابلیت های جدیدی را به برنامه خود اضافه می کند. طی آپدیت جدید تلگرام امکان ارسال ویدیو و ویس مسیج یک بار مصرف یا view-once در اختیار کاربران قرار گرفته تا بتوانند با استفاده از این قابلیت امنیت پیام های خود را افزایش دهند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش ارسال ویدیو و ویس مسیج یکبار مصرف در تلگرام بپردازم.

تلگرام یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیا به حساب می آید که به خصوص در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد. قابلیت های مختلف، امنیت بالا و آپشن های بسیار متفاوتی که دیگر برنامه ها حتی تا کنون شبیه آن را ندیدند همگی باعث شده تا تلگرام در دنیا به عنوان یک پیام رسان بسیار محبوب و فوق العاده شناخته شود.

چگونه ویس و ویدیو مسیج یک بار مصرف در تلگرام ارسال کنیم؟

تلگرام طی چند آپدیت امکان ارسال ویس، تصویر، ویدیو مسیج و متن یکبار مصرف را در اختیار کاربران خود قرار داده است. بنابراین اگر قصد استفاده از آپشن را دارید حتما برنامه خود را از طریق اپ استور یا گوگل پلی داده کنید تا بتوانید از این امکانات بهرمند شوید.

آموزش ارسال ویس مسیج یکبار مصرف(پاک شونده) در تلگرام

گاهی اوقات ممکن است بخواهید برای فردی یک ویس را ارسال کنید اما میخواهید وقتی آن را گوش کرد حتما این ویس پاک شود. این کار می تواند دلایل مختلفی از جمله امنیت بیشتر یا سوء استفاده کردن از ویس های شما باشد. برای اینکار مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا برنامه خود را آپدیت کنید.

وارد اپ تلگرام شوید و چتی که قصد ارسال ویس مسیج در آن دارید را انتخاب کنید.

در پایین صفحه عکس میکروفون که مربوط به ضبط و ارسال ویس است را نگهدارید و انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

با اینکار نماد پیام یکبار مصرف برایتان نمایش داده می شود که به صورت یک دایره با عدد یک درون آن است. بر روی این نماد ضربه بزنید.

ویس خود را ضبط کنید و بر روی دکمه ارسال ضربه بزنید.

آموزش ارسال ویس مسیج یکبار مصرف در تلگرام

به همین راحتی شما توانستید یک ویس یکبار مصرف یا one-time ارسال کنید. با اینکار وقتی فرد ویس شما را دانلود و گوش دهنده پیام شما به صورت خودکار پاک می شود و فرد دیگر به آن دسترسی ندارد.

چگونه تصاویر یک بار مصرف (one time view) تلگرام ارسال کنیم؟

آموزش ارسال ویدیو مسیج one-time view در تلگرام

گاهی اوقات ممکن ارسال بخواهید یک ویدیو مسیج برای فرد مقابل ارسال کنید اما دوست دارید بعد از تماشای آن به صورت خودکار پاک شود. برای اینکار نیازی نیست که صبر کنید و منتظر بمانید تا هر وقت فرد پیام شما دید آن را پاک کنید بلکه می توانید از قابلیت تلگرام برای اینکار استفاده کنید.

ابتدا برنامه تلگرام خود را آپدیت کنید.

وارد اپ تلگرام و صفحه چتی که قصد ارسال ویدیو مسیج دارید شوید.

اگر پایین صفحه آیکون میکروفون را مشاهده کردید بر روی ضربه بزنید تا تبدیل به دوربین شود که بتوانید ویدیو مسیج ارسال کنید.

با انگشت خود بر روی نماد دوربین ضربه بزنید و آن نگهدارید سپس به سمت بالا بکشید.

با اینکار نماد پیام یکبار مصرف به شکل یک دایره و عدد یک درون آن نمایش داده می شود بر روی این نماد ضربه بزنید.

حالا ویدیو مسیج خود را ضبط کنید و آن را ارسال کنید.

آموزش ارسال ویدیو مسیج یکبار مصرف در تلگرام

با اینکار وقتی فرد ویدیو مسیج شما را میبیند متوجه می شود که تنها یکبار می توان آن را مشاهده کند و بعد از دانلود و تماشای آن پیام به صورت خودکار پاک می شود.

آموزش تماشای ویدیو در تلگرام بدون دانلود کامل آن

آیا فرد مقابل متوجه ویس یا ویدیو مسیج one-time view می شود؟

بله در کنار ویس یا ویدیو مسیج شما وقتی فرد می خواهد آن را پلی کند یک آیکون دایره شکل با عدد یک نمایش داده می شود که به این معنی است فقط یکبار فرصت نشیدن یا دیدن این پیام را دارد و بعد از آن پیام به صورت خودکار پاک می شود.

تلگرام با آپدیت های خود هر روز در حال معروف تر و محبوب تر شدن بین مردم به خصوص ایران است به همین دلیل یک فضای بسیار خوب تا با ایجاد گروه یا کانال و خرید ممبر گروه و خرید ممبر واقعی تلگرام به همراه تولید محتوا در این پلتفرم رشد کنید و بیشتر شناخته شوید.

در این مطلب از زرممبر به آموزش ارسال ویدیو و ویس مسیج یکبار مصرف یا همان one time view پرداختم تا بتوانید با این قابلیت امنیت پیام های خود را بیشتر تضمین کنید تا کسی از آن سوء استفاده نکند. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.