خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 5 تا از بهترین برنامه های اکسل(اسپردشیت) برای موبایل | آپدیت 2023

امروزه ما با فایل های مختلفی سر و کارداریم. برنامه های مختلفی هستند که هر کدام فایل های مختلفی با ویژگی های مختلفی را برای ما می سازند.یکی از این فایل ها که به خصوص برای دانشجویان و شرکت ها اهمیت زیادی دارد اسکل یا همان xlsx است. در ادامه این مطلب به معرفی بهترین برنامه های اکسل یا همان اسپردشیت برای موبایل می پردازم.

اما فایل های اکسل چیست؟

به طور کلی به فایل هایی که اطلاعات ما را در سطرها و ستون های مختلفی طبقه بندی می می کنند اکسل گفته می شود که به دلیل محبوبیت زیادی است که برنامه اکسل در زمینه اجرا و ویرایش این نوع فایل ها دارد. این فایل ها معمولا با پسوند xlsx ذخیره میشود.

اسپردشیت چیست؟

به طور کلی به برنامه هایی که اطلاعات ما را در سطرها و ستون های مختلف مرتب می کنند اسپردشیت گفته می شود که محبوب ترین این برنامه ها در رایانه های شخصی اکسل است.

بهترین برنامه های اکسل برای موبایل

درگذشته اکثر برنامه های خوب اسپردشیت برای رایانه های شخصی وجود داشتند و عملا برای گوشی های موبایل گزینه های چندان جالبی وجود نداشت. اما حالا و به لطف پیشرفت تلفن های هوشمند برنامه های بسیار خوبی در این زمینه برای موبایل عرضه شده است که در ادامه قصد دارم تا به معرفی بهترین آنها بپردازم.

Microsoft Excel

Microsoft Excel

مگر می شود لیست برای بهترین برنامه های ذخیره دیتا و داده بخواهیم بنویسیم اما اسمی از مایکروسافت در آن نباشد. برنامه Microsoft Excel را میتوان اصلی ترین و کامل ترین برنامه اکسل برای موبایل به حساب اورد.

این برنامه تقریبا مشابه نسخه pc ان است که مایکروسافت آن را منتشر کرده است و قابلیت های اصلی آن را دارد. این برنامه با اینکه برای موبایل منتشر شده است اما برای فایل های اکسل ساده تا پیشرفته، سنگین تا سبک و کوتاه تا بلند مناسب می باشد. در اصل مایکروسافت یک برنامه کامل و تقریبا حرفه ای را منتشر کرده است و در آن چیزی کم نگذاشته است.

3 تا از بهترین برنامه های ویرایش pdf

WPS Office

WPS Office

قطعا اگر گشتی در گوگل پلی بزنید یکی از محبوب ترین برنامه هایی که با آن رو به رو می شوید WPS Office است. یک برنامه ی آفیس رایگان برای موبایل که شامل مجموعه ای برنامه های پاورپوینت،ورد و اکسل می شود که شما را از هر برنامه دیگر بی نیاز می کند.

این برنامه رابط کاربری ساده و زیبایی داده و با محیط موبایل بسیار خوب سازگار شدهاست. همچنین می توانید فایل شما را با فرمت های مختلف اجرا و ویرایش کند. اگر به دنبال یک برنامه آفیس کامل و رایگان هستید بعد از Microsoft Office قطعا WPS Office می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

بهترین برنامه های اکسل برای موبایل Google Sheets

Google Sheets

گوگل هم درست مانند مایکروسافت هر وقت حرف از برنامه های ویرایش و ذخیره محتوا و داده می شود طبیعتا نام آن هم دیده میشود. برنامه Google Sheets یک اپ فوق العاده در این زمینه به حساب می آید که به گوگل درایو متصل میشود و شما درهمان ابتدا می توانید از 15 گیگابایت فضای ابری که گوگل در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید.

این برنامه شاید در زمینه اکسل حرفه ای ترین اپ نباشد اما همچنان ویژگی ها و امکانات مناسبی دارد. این برنامه از پشتیبانی بین پلتفرم ها برخودار است و با فایل های مایکروسافت آفیس که محبوبیت ترین برنامه در این زمین است سازگاز است.

Google Sheets محیط کاربری بسیار زیبا و ساده ای دارد که همین موضوع باعث شده تا بسیار کارکردن با آن راحت و ساده باشد.

2 روش برای اسکن کردن اسناد با دوربین موبایل

Docs To Go

Docs To Go

Docs To Go یک برنامه نسبتا خوب که شاید چندان حرفه ای نباشد اما می تواند یک گزینه خوب ساده برای کارهای ابتدایی باشد. این برنامه دارای 111 عملکرد مختلف و سفارشی سازی های مختلف است که میتواند به شما در تنظیم سطر ها و ستون های مختلف کمک کند.

OfficeSuite اکسل برای موبایل

OfficeSuite

یکی دیگر از برنامه های افیس که دارای مجموعه مختلفی از برنامه های ورد، اکسل و پاورپوینت است. OfficeSuite یک آفیس کوچک و ساده در اختیار شما قرار می دهد با یک رابط کاربری فوق العاده و سازگاری بسیار خوب با موبایل و فایل ها و فونت های مختلف که قطعا می تواند یک گزینه خوب برای افرادی باشد که تازه می خواهند از این برنامه ها استفاده کنند.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی و خرید ممبر فعال گروه به معرفی بهترین برنامه های اکسل یا همان Spreadsheet برای موبایل پرداختم تا بتوانید خیلی ساده کارهای خود را با گوشی موبایلی که در دست دارید انجام دهید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.