خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » چگونه بر روی استوری تلگرام موزیک بگذاریم؟

استوری قابلیت جدیدی که به تلگرام اضافه شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی امکانات مختلف را در اختیار افراد قرار داده است. حالا شما به راحتی می توانید در استوری های تلگرام موزیک یا صدا بگذارید تا بتوانید استوری های جذاب تری را بسازید. در ادامه این مطلب به آموزش گذاشتن موزیک در استوری تلگرام می پردازم.

تلگرام به عنوان یکی از محبوب ترین پیام رسان ها در دنیا و البته ایران به حساب می آید که کاربران بسیار زیادی دارد. این برنامه هر روز با قابلیت های جدید خود کاربرانش را سوپرایز می کند و حالا طی چندین آپدیت قابلیت استوری به برنامه تلگرام اضافه شده و از این پس افراد می توانند مانند اینستاگرام به انتشار استوری های مختلف در طول روز بپردازند. به علاوه شما می توانید برای استوری خود موزیک، تصویر، ایموجی، متن و… قرار دهید.

چگونه بر روی استوری تلگرام موزیک بگذاریم؟

شما می توانید هم از طریق خود برنامه و هم به وسیله برنامه های جانبی بر روی استوری های خود موزیک و صدا بگذارید و آنها را منتشر کنید که ادامه به آموزش آنها می پردازم.

گذاشتن موزیک بر روی استوری تلگرام

ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید و بر روی عکس دوربین پایین صفحه ضربه بزنید.( یا بر روی آیکون + بالای صفحه)

سپس وارد فضای استوری تلگرام می شوید. استوری خود را طراحی کنید.

بر روی آیکون شکلک خنده در پایین صفحه ضربه بزنید و بین گزینه های مختلف audio را انتخاب کنید.

اضافه کردن موزیک در استوری تلگرام

حالا باید موزیک مدنظرتان را پیدا و انتخاب کنید. برای اینکار می توانید از بخش سرچ کمک بگیرید.

بعد از انتخاب موزیک با ضربه زدن بر روی آن در پایین صفحه می توانید آن بخش از موزیک که مدنظرتان است را انتخاب کنید و با ضربه زدن بر روی آیکون پخش بالای صفحه می توانید به آن بخش گوش دهید تا متوجه شوید درست انتخاب کردید یا نه؟

در اخر بعد از اینکه همه تنظیمات لازم را انجام دادید بر روی گزینه next ضربه بزنید و استوری خود را منتشر کنید.

چگونه در استوری تلگرام لینک فعال بگذاریم؟

گذاشتن صدا بر روی استوری تلگرام با برنامه های خارجی

با اینکه خود تلگرام این امکان را به شما می دهد تا بر روی استوری خود موزیک بگذارید اما وجود برخی محدودیت ها و آپشن های کم می تواند آزاردهنده باشد به همین دلیل می توانید از یک برنامه خارجی برای اینکار استفاده کنید.

با دیگر برنامه های ادیت ویدیو می توانید بر روی عکس یا ویدیو خود صدا قرار دهید و نهایت خروجی کار را به عنوان یک ویدیو در استوری تلگرام آپلود کنید تا دیگر با محدودیت های استوری خود تلگرام رو به رو نشوید.

لیستی از بهترین برنامه ها:

  • Inshot
  • Kindmaster
  • Photo SlideShow Maker
  • Videoshop
  • PixGram
  • InVideo

چگونه استوری تلگرام خود را ویرایش کنم؟

تمامی این برنامه ها می توانند گزینه های بسیار خوبی برای ساخت ویدیو و یا صدا گذاری بر روی عکس و ویدیو باشند که می توانید با استفاده از آنها استوری های بسیار خفنی را تولید کنید. تلگرام با اینکه به عنوان یک برنامه پیام رسان شناخته می شود اما دسته کمی یک وب کوچک ندارد و به لطف کانال ها، ربات ها و گروه می تواند یک محیط بسیار خوب برای کسب و کار ها و افراد مختلف باشد. با تولید محتوا به همراه خرید ممبر واقعی و ممبر فیک برای تلگرام میتوانید هرچه سریع تر در این برنامه پیشرفت کنید و مخاطبین خود را بدست بیاورید.

در این مطلب از وبلاگ زرممبر به آموزش گذاشتن موزیک و صدا در استوری تلگرام پرداختم تا بتوانید استوری های با کیفیت تر و بهتر را بسازید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.